Wpis z mikrobloga

https://www.macrumors.com/2023/11/01/apple-tap-to-pay-iphone-ukraine/

A w Polsce kiedy? Kiedy Siri po polsku? Kiedy chociaż więcej zaangażowania w polski rynek ze strony Apple?
Są w ogóle w Polsce "ambasadorzy" marki i próbują cokolwiek ugrać na nasz rynek?
#apple #iphone #pytanie @apple #gsm #telefony

Czy ogólnokrajowe sieci próbują w ogóle Apple jakkolwiek zaangażować w nasz rynek z podobnymi technologiami? @plusgsm @play_polska @T-Mobile_Polska @orange_polska
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@programista15cm: to już w ogóle dla mnie niezrozumiałe - przy tej ilości urządzeń i subskrypcji nawet siri nie potrafi czytać smsów w samochodzie po polsku...

wydaje mi się, że to wychodzi po prostu brak "ambasadorów" marki - nikt o to nawet apple nie dopytuje... a powinny zająć się tematem telekomy w Polsce i znani infuencerzy marki apple...
  • Odpowiedz
@Ruswelt: Nad Wisłą lepiej się sprzedaje średniopółkowy Samsung, Pocophone albo inne chińskie wynalazki niż Iphone, więc takiej firmie jak Apple która na każdym kroku chce zarobić, nie opłaca się wprowadzać póki co udogonień na polski rynek. Akurat na Ukrainie Iphone jest wyznacznikiem statusu i w #!$%@? osób tam ma Iphony więc nie dziwi mnie to, że już tam prędzej coś zrobią niż u nas.
  • Odpowiedz
to już w ogóle dla mnie niezrozumiałe - przy tej ilości urządzeń i subskrypcji nawet siri nie potrafi czytać smsów w samochodzie po polsku...


@Ruswelt: no właśnie przez tą ilość urządzeń nie jest dostępna bo jak dobrze pamiętam to odsetek sprzętu Appla jest niski w porównaniu do innych krajów. Nie opłaca się po prostu
  • Odpowiedz
@HaPPe: no trochę bez sensu działanie bo rynek jest spory. Ja wstrzymywałem się z przesiadką na iPhone właśnie z powodu braku Siri PL. Gdyby była to przesiadłbym się wcześniej i pewnie kupił Apple Watcha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz