Wpis z mikrobloga

@wiktorbo: dzieki, kilka razy mi odpadły ;)
Mam wydech, półke, lekki tuning wizualny, malowanie, myśle że w 8k się zamkne. Potem tylko strojenie zaiweszenia i bedzie cacy na wiosne.
@zapalara: a co masz za wydech? bo w sumie te od 1199 pasują do mojego streeta ale w 8 ciężko się zamknąć z wydechem. Ja kupilem za 5600 akrapa ale jeszcze strojenie z 2500
@wiktorbo: no wiec kupiłem... nowy oryginalny. Akrap w 1199 panigale brzmi niewiele lepiej i nieco ciszej niż oryginał. W 1199 akurat uważam że wymiana nie bardzo ma sens. Nie było wtedy norm, wywala 98dB na 5000 obrotów ://

A wydech kupiłem bo mój oryginalny minimalnie przyrdzewiał plus przyciorałem go troche i blokuje się exup. Koszt exupa w ASO był wyższy niż cały wydech z zerowym przegiebiem z olx :)

Natomiast te
@zapalara: aaa oryginalny wydech, ma sens :) Generalnie to troche zabawne jest, ale wydechy z takiego 1199 pasuja do mojego - nic sie nie zmienilo. Ogolnie jak moge cos podpowiedziec - na cncracing bo zalozeniu konta na firme (jak nie masz moge pomoc) jest 30% rabatu na wszystko - jak potrzebujesz takie graty to moze cos fajnego znajdziesz.
@wiktorbo: o zajebiste info, dzieki. Przyda sie bo 2 narzedzia tam sa co potrzebuje do rozbiórki...

Jakbyś chciał taki wydech od 1199 przymierzyc albo zobaczyc jak gada daj znac. V4 i V2 brzmi bardzo grzecznie w porównaniu z 1199 i 1299
@wiktorbo: piękny.

Dokładnie, wiele części jest dokładnie takich samych. Ja ma Ske z elektrycznym ohlinsem, tam jest troche przypał jak czegoś szukasz, bo każdy model ma inny soft i mase drobnych i drogich czesci :)