Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, niestety tendencja słabych odcinków podtrzymana. No ale cóż zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) show must go on.

Cukrzys i taroloszka - polecam patrzeć na reakcje małżonki podczas prób wrzucenia wstecznego, ZŁOTO. Baba ma taki wyraz twarzy jakby chciała wysiąść z tego autka xd. Z reszta sama jej opowiesc o tej sytuacji troche tak wskazuje. Widać ze Cukrzys ma krótki lont do samozapłonu xd. Pójścia w ślinę w miejscu publicznym nawet nie skomentuje, bo takie rzeczy sa obrzydliwe. Co do sytuacji juz po motylach to czuć było tą sztuczność i dziwna atmosferę, co pokazuje że ta informacja raczej wyszła z inicjatywy Cukrzysia xd. A no i kwestia kaca, tarociary. No to zajebiście że dała się upić alkoholem, pewnie chciała się przypodobać rodzinie. Smutne że w naszym społeczeństwie dalej ten kult alkoholu jest tak potężny że ludzie którzy nie maja do tego głowy dają sobie wmówić żeby pic bo jak to tak nie spożywać?? Słabo jak na przyszłą panią psycholog, która raczej powinna być asertywna albo chociaż umieć powiedzieć pass. Zakładu z kart to iks de i gdzie tu niby jakas nagroda xD? Przecież takie kształty to może sobie za darmo w rzeźni pooglądać xD. Dalej nie moge z tego ze pisali tu ludzie jaki to jest wielki biznesmen i właściciel firmy oraz że może zrzucić swoją wagę. Chyba ludzie czują do niego sympatie połączoną ze współczuciem właśnie dlatego ze jest otyły, nie moi drodzy, ten chłop jest wygodnym lesserem któremu dobrze w jego bajorku i nic sie tu nie zmieni. Prędzej on ściągnie żonę do niego niż ona z niego go wyciągnie.

Kubica i top modyl - po uslyszeniu o tym mieszkaniu z siostra zastanawiało mnie jak ona to rozwiąże. Ja na miejscu siostry trochę bym się #!$%@? na ta sytuacje ale z drugiej stronu kto w wieku koło 30 lat wpadł na pomysł wspólnego mieszkania razem jako rodzeństwo xD. Ja rozumiem na początku studiów, a w etapie gdzie obie mogą chcieć założyć rodziny to trochę poroniony pomysł xD. Rozwaliło mnie to też że ona perfidnie okłamała ludzi z tym skąd się znają xD. Kornelia psyt, to będzie oglądać na pewno cała śmietanka z twojej pracy wiec gratuluje wyjścia na oszusta i tego że ważniejsze dla ciebie było co ludzie powiedzą jak sie dowiedzą że poszłam wziąć ślub w ciemno xd. Też to potwierdza że ona za grosz nie ma charakteru jakiegoś, jest taka do bólu nijaka że nie da się bardziej xD. Plus jako jej chłop odebrałbym to jako red flag bo znaczyło by to że nie traktuje go poważnie xD. A co do kubicy to cóż, wydaje mi się że on będzie miał trudność w daniu wolności swojej nowej małżonce, tu wyjdą lata kontroli jego przez matkę i on to przerzuci ewidentnie na nią. Będzie pewnie kontrola z kim jest, co robi, za ile będzie i co chwile telefony jak jej nie będzie w pobliżu xd.

Farmaceuta i #!$%@? - fajni Ci rodzice jej, no ale to w jaki sposób się ojciec wypowiada o niej pokazuje że dla niego córusia jest nieskazitelna i zawsze super, co pozwala wysnuć jakieś wstępne wnioski dlaczego ona się zachowuje jak się zachowuje xD. Ewidentnie rozpieszczone babsko które liczy sie ze zdaniem ojca głównie a matkę to prędzej zwyzywa co pokazała w sumie. Natomiast widać że ona by pewnie oczekiwała od chłopa takiego właśnie głaskania i tłumaczenia jej humorków xD. Akcja z ekspertka żenada, typowa stronniczość i tłumaczenia jednej strony xd. Strasznie jestem ciekawy co sobie rodzice teraz myślą oglądając to bo pewnie po się nasłuchali jaki to farmaceuta był niedobry i jak źle ją traktował xD. No i pewnie mówi że o co innego jej chodziło i to jest tak pocięte żeby zrobić z niej wariatkę!

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 4
@pepsi22323: szkoda mi było mamy Rzęsiary. Mama jak to mama, każda normalna chce pomóc dziecku i zawsze wciska jakieś sery, szyneczki czy ogórki, nawet jak dziecko dorosłe i samodzielne. Zamiast z uśmiechem przyjąć dary to Kinga zrobiła z mamy dziadówę, której się nie przelewa. Broniłam Kingi, ale ona jest rozpieszczona przez rodziców i z nikim się nie liczy. Poza tym ta afera, że Marcin w nocy w kiblu światło zapalił?! Powinna