Wpis z mikrobloga

Mamy #halloween to piszcie najstraszniejsze filmy jakie widzieliście.

Moja topka:
1. Nieustraszeni pogromcy wampirów (wiem, ze to komedia, ale klimat jest przerażający)
2. Sinister
3. Imię Róży (niby nie horror, ale przerażający był)
4. The Ring
5. Oraz film, którego tytułu nie pamietam. Rodzeństwo, któremu zginęli rodzice, i którzy chyba myślą, ze to jedno z nich zabiło, wraca do domu po jakimś długim czasie a tam jest wielkie, które lustro robi im wodę z mózgu. Do końca nie wiadomo czy lustro jest złe czy to rodzeństwo jest psychiczne.

Oraz bonusowo, najbardziej traumatyczne przeżycie z dzieciństwa czyli „Wzgórze królików”. Do teraz się boje tych uszatych potworów.

#film #horror #glupiewykopowezabawy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rudyba: ja po japońskiej klątwie w wieku 11 lat nie mogłem spać przez miesiąc, teraz już nie ma strasznych horrorów tylko jest gniot albo może być xD, tak jak nowa zakonnica 2, nędza totalna
  • Odpowiedz
  • 0
@Cosipi tak, to to. Już nawet kiedyś na wykopie pytałam o tytuł i znowu zapomniałam. Spoko to było.

@dracul mi ostatnio siadło całkiem „zagłada rodziny Usherów”. Chociaż jakby nic mnie tam nie zaskoczyło to całkiem fajny klimat. Ale to i tak średniawka, tylko w porównaniu do innych, nowych horrorów wypada nieźle.

Teraz mecze American Horror Story, bo nigdy nie widziałam i czas nadrobić.

Ale to jest fakt, ze albo kiedyś
  • Odpowiedz
@rudyba ring był straszny niedługo po premierze, bo miało się mniej lat niż dziś. Jeszcze Grudge, ale amerykańska wersja była straszna, chyba bardziej niż Ring.
Jakoś mi jeszcze Pulse z 2006 roku zapadł w pamięć, nie był jakoś super straszny, ale fabuła była niecodzienna.

Skeleton key jest też spoko, przynajmniej był spoko te 10 lat temu.

Fajnie, że przypomniałeś Oculus. Lubię takie filmy, gdzie nie do końca wiadomo gdzie jest prawda,
  • Odpowiedz
@rudyba: z horrorów serialowych to szczerze mogę polecić Stamtąd na HBO, The Strain o wampirach był też fajny i Gabinet Osobliwośći Guielmo del Torro
  • Odpowiedz
@rudyba: ja oglądając sinister byłam obsrana za przeproszeniem, przez kilka nocy z rzędu jak wychodziłam do toalety to miałam przed oczami te creepy sceny z dziećmi i czułam niepokój. Brr
  • Odpowiedz