Wpis z mikrobloga

Cześć, przeprowadzam się teraz do nowego mieszkania i mam problem z przechowywaniem rowerów, blok nie ma rowerowni, posiadam miejsce parkingowe oraz box ażurowy który znajduje się koło miejsca w garażu podziemnym. Box jest słabej jakości wiec trzymanie roweru bezpośrednio w nim odpada, zastanawiam się jak najlepiej zabezpieczyć, przymocować rower żebym mógł spać spokojnie ze ktoś mi go nie ukradnie? Ma ktoś jakieś ciekawe patenty na to? #rower #nieruchomosci
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patrix100: kwestia wartości roweru też ma znaczenie. Ja swojego mieszczucha wartego 800zł nie boję się trzymać właśnie w takim boxie nawet niczym go nie przdywinam tylko drzwi są na kłódkę, ale hardtaila i szosy już bym tam nie zostawił.
  • Odpowiedz
@patrix100: nie mam do polecenia, ale mam ubezpieczone u siebie mieszkanie i tam jest w opcjach za bodajże 10 złotych na rok ubezpieczenie miejsca parkingowego.

No to tylko jeszcze kwestia wartości roweru i wartości ubezpieczenia ruchomości w umowie i temat ogarnięty.
Poprawiajcie mnie koledzy z branży ubezpieczeniowej bo mogę się mylić
  • Odpowiedz
tak to już teraz jest, zamiast zrobić rowerownie - jedna mikrokawalerka więcej do sprzedania ¯(ツ)


@Black_Raven: u mnie jest rowerownia, a jak raz chciałem z niej skorzystać to się nie dało, bo cała zawalona rowerami przez januszy, którzy trzymają tam np. 4 rowery dla całej rodziny, ruszane raz w roku. Mimo, że w bloku mamy do dyspozycji wygodne komórki lokatorskie (normalne drzwi, murowane ściany itd.)
  • Odpowiedz