Wpis z mikrobloga

Jakim cudem wykopki wierzycie że krzysiek czuje coś naprawdę do mongolicy? Przecież on też gra, i tak naprawdę nie zależy mu na niej.
Serio tego nie widzicie i nie czujecie czaczy?
Nie chcę mi się wierzyć że jesteście aż tak naiwni.

#hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: zainwestował w nia tyle czasu więc teraz czeka na efekty i na koniec romantycznie rozgrywa. mnie to śmieszy jak on wygłasza swój romantyczny monolog, a na koniec prosto w kamere spojrzenie, bo wie gdzie ona jest, jakby sie chciał upewnić że to sie nagrało
  • Odpowiedz
  • 1
@kyIiejenner: to że czuję męska chuć to pewne bo widać po nim że jest zboczony ale on w głowie ma tylko finał, od początku. Podejrzewam ze gdyby nie bylo tori on opatrzylby sobie inna laske i pod pretekstem wielkiej milosci nawijał by jej makaron byle do finału. Tak to widzę.
  • Odpowiedz
@Fajlip1111 choćby po poprzednim (albo jeszcze poprzednim) pytaniu na wyroczni, gdzie zapytał (parafrazując), czy Srori mówiła komuś, ze chciałaby z nim coś rozwijać po hotelu. Ja mam wrazenie, ze on sobie postawił za cel, ze ją „zdobędzie” i na nia poczeka, bo ona jest taka niedostępna. Ewentualnie niedawno sie zorientował jak głęboko siedzi we friendzonie, ale już za pozno, żeby zmienić pare, wiec tez gra. Po Srori widać ogromne parcie na
  • Odpowiedz
@summer: jakie inne? Przecież sie zalil ze zawsze trafia na zajęte ( ͡° ʖ̯ ͡°) (czyt. Mówią mu ze maja chłopaka zeby dal im spokój )
  • Odpowiedz