Wpis z mikrobloga

Nie znam, nie znałem i prawdopodobnie nie poznam większych hipokrytów od użytkowników wykopu. Dziewczyna się żali, że chłopak chce zostawić jej przyjaciółkę ze względu na ciąże. Oczywiście wina leży po stronie kobiety bo mogła znaleźć sobie lepszego partnera. Wyobrażacie sobie odwrotną sytuację, gdzie to loszka chce zostawić biednego mirka bo jest w ciąży? Ile to byłoby żalenia się na kobiety, że pewnie jakiś lepszy betabankomat sobie znalazła. Ogólnie wychodzę z założenia, że trzeba szanować wszystkich ludzi... ale wykopków jakoś tak trudno się da.

https://wykop.pl/wpis/73472581/jestem-zalamana-laska-zaszla-w-ciaze-z-chlopakiem-

#przegryw #incel #bekazpodludzi #bekazprzegrywow
Pobierz Al-3_x - Nie znam, nie znałem i prawdopodobnie nie poznam większych hipokrytów od uży...
źródło: incel-wojak
  • 3
@Al-3_x: Czy jak potępię słownie tamtego gościa twoje serduszko lepiej się poczuje? Czy to zmieni rzeczywistość? Nauka z tego jest dla kobiet taka i jedna CIPĄ faceta nie zatrzymasz.
Na koniec chój mnie to obchodzi wiedziały gały co brały. Niezgodność charakterów zdarza się bardzo często.