Wpis z mikrobloga

To coś, to najgorsze co mogło się przydarzyć chłopom. Mam nadzieję, że już niedługo moda na zwykłe spodnie wróci i będzie można zerknąć tu i ówdzie...
W Polsce na ulicy brak uśmiechu, brak słońca, teraz jeszcze kobiety chodzą w workach na ziemniaki, jak życ? . #zalesie

Pobierz Neobychno - To coś, to najgorsze co mogło się przydarzyć chłopom. Mam nadzieję, że ju...
źródło: Screenshot 2023-10-30 at 16-56-10 szerokie damskie spodnie jeansy Szukaj w Google
  • 25
@Neobychno: Moda. Powróciły klimaty "na szeroko", które ja pamiętam mniej więcej z lat 2000-2006, tylko z nieco bardziej niechlujnym sznytem. Moda zatacza koło. Niech chodzą jak chcą Tym bardziej, ze ta moda dotyczy głównie małolatów. Co do lasek... ładnej we wszystkim ładnie. Poza tym sporo kobiet nosi te szerokie ciuchy w taki sposób, że nieźle w tym wyglądają.
Ja już jednak jestem stary i pozostanę przy Levisach 511 i koszulkach polo
To coś, to najgorsze co mogło się przydarzyć chłopom. Mam nadzieję, że już niedługo moda na zwykłe spodnie wróci i będzie można zerknąć tu i ówdzie...


@Neobychno: Przepraszam, ale co to ku...a niby znaczy ''zwykłe spodnie'', to te są jakieś niezwykłe? Wojna na Ukrainie, wojna w Izraelu, inflacja szalejąca nie największy dramat dla chłopa to, że baba nosi inne spodnie i nie mogą sobie popatrzeć na dupę XDDDD