@6aesthetic9: że dda jest to wiadomo od 10 lat, tu napiszą że to błąd wizualny po prostu. Tak czy siak jak się gra to wszystko czuć, raz 7 winów pod rząd, zaraz 5 lose pod rząd. Z drugiej strony ludzie robią po 16 czy 20 winów na fut champions, bo są lepsi, odczuwają DDA ale są w stanie sobie z tym poradzić :)
@6aesthetic9: Mogą sobie mówić, że to wizualny bug a nie trzeba geniusza, żeby poczuć, że czasem grasz mecz z graczem, który ma boty na poziomie legendarnym a czasem na przykład na zawodowcu. Wiadomo, dla lepszego gracza nie jest to aż tak odczuwalne bo ogarnia gierkę ale dla słabszych granie z dobrym graczem z legendarnymi botami jest ciężkie. Bardzo przykro, że oprócz różnicy w umiejętnościach jest to sterowane w taki sposób. Wszyscy
@sebb89: pierwsza połowa wygrywam 2:1 w drugiej polowie sam poczatek dwie przerwy przeciwnika i do 50min przegrywam 5:2 nie sadze ze gosciu byl az tak dobry i pastwil sie nademna xd ile takich przykladow to ksiazke pewnie kazdy moze napisac - miesiac po tym jak gra wyszla a wciaz jak beta a ilosc glitchy i błedow to wyje.bala w tym roku po za skale