Wpis z mikrobloga

#gural #danielmagical #famemma #wiezienie No Grzesiula Grzesia Grzesiu miejmy nadzieję że ci dowalą taki wyrok albo karę pieniężną za te biedne zwierzęta że się nie pozbierasz nic tylko czekać aż współosadzeni dowiedzą się że namawiałeś dziewczynkę małoletnią do obnażania się przed kamerą w serwisie internetowym zwanym "ome" i uwierz mi w więzieniu dalej nie ma miejsca na takich ludzi (nawet nie wiem czy można nazwać cię człowiekiem bo normalnym to na pewno ciebie nazwać nie można bo kto normalny grozi innej osobie oraz znęca się nad zwierzętami) pokroju ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tata Kupka Tata Kupka Tata Kupka Tata Kupka Tata Kupka
barabara23 - #gural #danielmagical #famemma #wiezienie  No Grzesiula Grzesia Grzesiu ...

źródło: obraz_2023-10-30_123552454

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 7
@barabara23: Z tego miejsca chciałem podziękować wielu wykopkom Takim jak @odyn88 @notakk @abcd1414 oraz wielu innym bo to dzięki wam Grzesia dzisiaj dopadła ręka sprawiedliwości Podziękowania należą się również mediom oraz Youtuberom np. Karolowi który zrobił świetną robotę nagrywając o Grzesi filmy i pokazując kim on tak naprawdę jest i wytykając jego wszystkie kłamstwa oraz manipulacje (Dzieki Karol) nie zapominajmy również o @polski-janusz który zgłosił Grzesie
  • Odpowiedz