Wpis z mikrobloga

#badoo Zrobiłem mały eksperyment co do kobiet na Badoo, ale było jedno ale, ustawiłem miasto Rio De Janeiro wykupując, opcję, że będę popularny, chciałem sprawdzić czy tylko polki są tak wymagające czy dziewczyny z innych państw również, w ciągu półtorej godziny miałem 102 wyświetlenia profilu, i jedynie 10 polubień ale to tylko dzięki opcji premium, i teraz pytanie jakie kobiety mnie polubiły? Nie będe owijał w bawełnę... brzydkie!
Postanowiłem zmienić lokalizację na Lagos (miasto w Nigerii), ale już bez opcji premium, i niesamowicie przykuwałem uwagę kobiet z Nigerii, niektóre same pisały, i co ciekawe nawet te ładne murzynki, jednak wnioskuje, że to wynikało jedynie z tego, że dla nich biały=pieniądze i lepsze życie!
Planuje powtórzyć ten eksperyment ale już ustawiając miasto...Tokio!

#przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #ciekawostki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 10
  • Odpowiedz
i niesamowicie przykuwałem uwagę kobiet z Nigerii, niektóre same pisały, i co ciekawe nawet te ładne murzynki, jednak wnioskuje, że to wynikało jedynie z tego, że dla nich biały=pieniądze i lepsze życie!


@wakxam: zmartwię Cię, Nigeria przecież słynie z tego zjawiska znanego jako "nigeryjski przekret" i podejrzewam, że 99% (o ile nie 100%) chciało Cię zrobić na hajs.
  • Odpowiedz
  • 1
@Glikol_Propylenowy: Od dziś prowadzę statystyki w, którym mieście na świecie jak i w Polsce polak ma największe powodzenie, będą miasta Polski jak i miasta zagraniczne wiec z profilu premium:
Rio De Janeiro: w ciągu 2 godzin miałem 102 wyświetlenia profilu, polubień 10! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne miasto: Warszawa!
  • Odpowiedz