Wpis z mikrobloga

Witam, czy u was tez jak wjeżdżanie na tereny DLC West Balkans to gra się zawiesza i wywala do pulpitu ? Nie wiem za bardzo co może być nie tak gdyż gram bez żadnych modów. Nie jest to wina sprzętu gdyż na innych terenach gra działa płynnie i bez żadnych problemów. #ets2
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@porgomcja: To chyba muszę poczekać po prostu na nowszy patch… ewentualnie potestuje jeszcze miejsca w których wywala i będę je po prostu omijał za pomocą kamery 0.
  • Odpowiedz
@Kub1998 poszukaj jeszcze na dyskusjach na steam ten problem. Jak nie działało u mnie, to widziałem, że masa ludzi zgłaszała tam takie problemy. Może znajdziesz jakieś rozwiązanie
  • Odpowiedz
@Kub1998: ogolnie w takich sytuacjach spróbuj najnowsze sterowniki graficzne (a jak masz najnowsze to spróbuj starsze tak z miesiac, dwa i rok).
Sprawdź też inne (najlepiej od razu skrajne niskie i wysokie) detale w grze.
szukaj na forach i pisz do supportu
  • Odpowiedz
grałem na niskich ustawieniach i mnie wywaliło


@Kub1998: sprawdź wysokie - bywa że wywala tylko na jakiejś konkretnej kombinacji.
Sprawdzenie opcji najwyższe i najniższe pozwala sprawdzić od razu większość przypadków.

A no i jeszcze z takich ogólnych porad - usuń grę, zainstaluj ponownie i sprawdź.
Możesz też stworzyć nowego save żeby sprawdzić czy to się nie dzieje tylko na Twoim na którym grasz.
  • Odpowiedz
@Kub1998: wejdź w dokumenty ets 2 oraz wejdź w config.cfg notatnikiem. Poszukaj rbufferpagesize i ustaw sobie wartość z 10 na 20. Jak grasz z dużą ilością trafficu to sobie nawet na 30 ustaw
Wejdź na steam>biblioteka>prawym przyciskiem rozwiń i wejdź w "właściwości" zjedź na opcje uruchamiania i wklej w okienku to:
-64bit -nointro -unlimitedlog -rdevice dx11 -mm
maxresourcesize 32 mmmaxtmpbufferssize 1000
i
  • Odpowiedz
  • 0
@CrazyxDriver: Postanowiłem, że jednak to wypróbuje nic to nie dało. Nie wiem chyba musze po prostu gre odinstalowac i zainstalować ponownie.... Nigdy nie mialem takich przygód z ETS 2 a wczesniej mialem przeciez slabsza karte pamieci... co prawda dlugo nie gralem w ets 2 ale nie wiem czy to jest przyczyna.... #!$%@? wiedzmin 3 mi chodzi na ultra a ETS 2 na niskich i jeszcze sie wiesza.....
  • Odpowiedz
  • 0
@CrazyxDriver: Może to kwestia tej open bety bo postanowilem gre zaktualizowac do open beta 1.49. Chyba już pozostaje tylko reinstall... bo wczesniej robilem naprawde dysków i ogólnie porzadek w kompie moze to pomoze. Jeśli to juz nie pomoze to chyba niestety bedzie koniec mojej przygody w ETS 2...szkoda bo jednak zadna gra mnie tak nie wyluzowywala jak ta.... gram w nia od ponad 10 lat a dopiero teraz czuje sie jakbym
  • Odpowiedz