Wpis z mikrobloga

@UlicznyPoeta: czyli z serii ceramicznych. Jeżeli podoba ci się ten kolor a jest zbyt ciemny to ja często stosuję w magnacie rozjaśnianie z c45 (biała ceramiczna)
1:1 daje odcień jaśniejszy
  • Odpowiedz
@UlicznyPoeta cześć miras, jaki to dulux? zieleń boho czy ten drugi zielony? Bo ja też nakupowałem kilka próbek zieleni i sam nie mogłem się zdecydować, finalnie chyba padnie właśnie na zieleń boho.

Jeśli chcesz, to jutro mogę Ci podesłać fotki moich namalowanych próbek, mam ich nieco więcej, inna sprawa że mój aparat a Twój wyświetlacz mogą już zniekształcać rzeczywisty kolor.

Sprawdzałem tę tikkurilę z załącznika i jest naprawdę spoko. Mam zamiar
KoldiuszCaesar - @UlicznyPoeta cześć miras, jaki to dulux? zieleń boho czy ten drugi ...

źródło: temp_file5399082512855134914

Pobierz
  • Odpowiedz
@UlicznyPoeta to zobacz też koniecznie zieleń boho z duluxa. Tikurilla to właśnie ta ze zdjęcia - m442, mogą wymieszać ją w castoramie np.

Jedyne sensowne zdjęcie 'na juz' mam tylko takie z picrel
od górnego lewego:
magnat KL25, valspar scottish kilt (w tym pokładałem duże nadzieje ale jest strasznie ciemny, momentami aż czarny mam wrażenie), nie pamiętam musiałbym spojrzeć jutro, chyba beckers
jakiś beckers, zieleń boho, intensywny
KoldiuszCaesar - @UlicznyPoeta to zobacz też koniecznie zieleń boho z duluxa. Tikuril...

źródło: temp_file5407146648700354536

Pobierz
  • Odpowiedz
@KoldiuszCaesar wszyscy tym teraz malują, bo u nas w okolicy jest najbardziej dostępna i tania, a jak wiadomo o opinie trzeba będzie pytać dopiero za kilka lat, a takich opinii to nie mam. Mam za to o magnacie, wszyscy chwalą a mój majster że kilka lat temu to faktycznie były dobre a teraz to chłam. I komu wierzyć?
  • Odpowiedz
@UlicznyPoeta no powiem Ci że dziś kupiłem 2x2.5l za 260 zł także nie wiem czy to tak tanio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a teraz magnatem będę miał. wymalowane prawie wszystkie ściany oprócz dwóch - salon i sypialnia, łącznie ponad 200m2
  • Odpowiedz