Wpis z mikrobloga

@AiiM
Nie mieszaj w to TVN.

TVP jest telewizja publiczną, prawnie zobligowaną do trzymania pewnego standardu. Tymczasem została przejęta przez polityczne k***y I zamieniona w partyjną tubę propagandową.

Jeżeli myślisz, że normalny człowiek chce finansować to z własnych podatków to jesteś w błędzie. Normalni ludzie chcą to skompromitowane gówno zamknąć.
@AiiM: TVN nie bierze publicznych pieniędzy i jest w pełni prywatną telewizją finansowaną komercyjnie, więc ma prawo do przekazu takiego, jakie uważa za stosowne we własnym interesie, bo nie obliguje ich żaden mandat publiczny, jak teoretycznie i od strony prawnej powinno to wyglądać w TVP.
tvn jest prywatny, wiesz o tym? Może gadać sobie co chce i jak o ile mu się biznes spinać będzie.


@Bad_Wolf: Prawo prasowe, koncesje, tona różnych aktów prawnych, które regulują obowiązki nadawców, ale wykopki dalej twierdzą, że jakaś stacja może więcej, bo jest prywatna.

Nie, nie może więcej, bo ktoś mądrzejszy pomyślał na szczęście kiedys, że muszą być jakieś standardy dla wszystkich. TVP Info oraz TVN24 te standardy łamią, chociaż oczywiście
Dlaczego mamy wymagać standardów od TVN a od tych pisowskich mediów nie?


@janekplaskacz: Od wszystkich mamy wymagać standardów, takie jest moje zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A symetrystą staje się wtedy, kiedy czytam, że TVP złe a TVN dobre, bo nałogowo śledzę politykę, korzystam z różnych źródeł i widzę, że rzetelnych i obiektywnych mediów już od dawna nie ma.
@zgubiles_sie_jelonku
Mylisz się w tych kwestiach:
- symetryzm to byłby, gdyby ktoś twierdził, że TVN może być nieobiektywne bo TVP jest. Rzekome twierdzenie, że TVP jest źle a TVN dobre to nie symetryzm.
- większość głosów nie twierdzi, że TVN jest dobry. Wykazujesz pisowskie 0-1 myślenie. Większość głosów twierdzi, że TVN ma wyższe standardy oraz jest stacją prywatną a nie publiczną.
- nie mamę przestrzeni publicznej praktycznie krytyki tego co robią pisowskie
większość głosów nie twierdzi, że TVN jest dobry. Wykazujesz pisowskie 0-1 myślenie. Większość głosów twierdzi, że TVN ma wyższe standardy oraz jest stacją prywatną a nie publiczną.


@janekplaskacz: Im bardziej się interesujesz tematem polityki i mediów, tym bardziej jesteś świadomy tego, że media i polityka się w ostatnich latach bardzo spolaryzowały i masz do tego dystans. Wykop jest pewną bańką, w której jest bardzo dużo polityki, więc tutaj większość ludzi rzeczywiście
@janekplaskacz: Przedstawiłem ci swoje argumenty. Wytłumaczyłem dlaczego tak myślę i poparem to przykładami. A ty jedyne co potrafisz pisać to to, że się mylę. Pouczasz ludzi co do pojęć, a sam nie wiesz co do końca oznaczają. Jeśli komuś tu bliżej do "pisiorów", to raczej nie mnie mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)