Wpis z mikrobloga

@agahej: bo to co udawali w programie juz się skończyło. Niby uczuciowy Marvin skacze z kwiatka na kwiatek, ledwie dukająca Oliwia siedzaca w programie niczym mysz pod miotłą i przestawiana przez uczestników z kąta w kąt harda zrobiła się w komentarzach i teraz dowcipna jak czopek dopochwowy, zdystansowana Łucja przysrywa co rusz Pawłowi, Krzychu zszedł na ziemię a juz widział się na Tori ...i tak można mnożyć i mnożyć.
  • Odpowiedz
@eliza-koper: a co to teraz Marvin ma żyć w wiecznym celibacie bo mu nie wyszło z Mallu? Program był nagrywany już z pół roku temu więc sporo się mogło zmienić od tego czasu. Poza tym jeśli po Mallu spotyka się z Oliwią to chyba nie jest to skakanie z kwiatka na kwiatek tylko nie wiem, zmiana partnerki? Co do reszty to jak najbardziej się zgadzam
  • Odpowiedz
@hotelowy-wymiatacz: a niech sobie będzie z kim chce, ale jak na takiego wielkiego romantyka zakochiwac się dwa razy w roku to trochę często ???? a rok się jeszcze nie skonczyl i co najmniej dwie mogą zostać dziewczynami miesiąca. Dla mnie to od początku był cwany misio. Na Mallu mało nie wlazł drugiego dnia, majaczyl, że smukłe brunetki to jego typ - nawijka każdej według potrzeb. Jak się wysprzeglil z korespondencja na
  • Odpowiedz
@summer: mnie to tacy cwaniacy jak Marvin wqwiają. Nawinął makaron na uszy tej Mallu, ona się wkręciła a ten juz odkochany i do następnej uderza. Moglby dzban poczekać tych kilkanaście dni, bo co by o niej nie mówić, to chodzaca depresja a będzie musiała zmierzyć się z tematem w wywiadach nie tylko w komentarzach . Mallu to jednak miała nosa, ze nie dala mu się macac od pierwszego dnia.
  • Odpowiedz
@eliza-koper: sorry ale trochę wymyślaniem historii zajechała twoja wypowiedź:
1) "na takiego wielkiego romantyka zakochiwac się dwa razy w roku to trochę często" - te kwestie nie są uzależnione od czasu
2) "nawijka każdej według potrzeb" - skąd wiesz?
3) "to co udawali w programie" - serio?
Można mnożyć twoje wypowiedzi - z samego tego jednego wątku przykładowo: ty wiesz że jest cwany, wiesz że jest odkochany, wiesz że skacze z
  • Odpowiedz
@kipman1: głupiaś?/ glupiś? Tu kazdy pisze co sądzi. Po dowody idz do Rutka. No wybacz ale nikt dojrzaly nie #!$%@? się dwa razy w ciągu 7 miesięcy. Bądź poważnym człowiekiem. A ze nawija makaron, to jasne. Mallu mówił o swoim typie, ze smukla brunetka, bo ona jest taka. Teraz na live go zapytali o typ kobiety to kluczył, kluczył, nie powiedział. Wypieral się tego co wywalił w korespondencji, ale matka niechcący
  • Odpowiedz
@eliza-koper: jak mam kwity to bazują na konkretach, a gdy gdybam np co może wydarzyć sie w kolejnym odcinku to piszę że gdybam. Ty piszesz jakieś wysrywy bez ładu i składu, a na koniec piszesz że "każdy pisze co sądzi". Zauważ że jeśli każdy pisze co sądzi to równie dobrze mogę napisać że Oliwka spotyka się Danielem Craigiem - ma to sens? nie, zatem dlatego chciałem się upewnić czy warto czytać
  • Odpowiedz
@kipman1: pisałeś w jednym z komentarzy, ze tvn przerabia odcinki z Rochem. Podaj które i w czym przerobil. Napisałam jak wol, ze matka Marvin niechcący potwierdziła komentarzem, który po kilku minutach usunęła, że Marvin jest z Oliwią. Poza tym poczekaj 2 tygodnie to ściemniacz Marvin sam się ujawni.
  • Odpowiedz
@eliza-koper: masz wszystko w archiwum - kilku byłych uczestników HP o tym pisalo, same wykopki widziały przynajmniej 2 odcinki w których zapowiedź nie zgadzała się z treścią odcinka, a część odcinków została bardzo mocno skrócona do tego stopnia że wersja playerowa nie różni się wiele od wersji tv (także pod względem czasu odcinków).
PS: nie wydaje ci się trochę chore obserwowanie członków rodziny uczestników? matka Marvina? co z tego że napisała
  • Odpowiedz
@kipman1: chlopie, czytaj. Ja nikogo nie obserwuje z członków rodzin. Wyraźnie napisałam kto zareagował na moj komentarz. Matka Marvin się wzburzyła i odpowiedziała na mój komentarz pod postem. A ze to matka wiadome się okazało, bo ma nazwisko podane pod nazwą swojego konta.
Dowody na zmiany w odcinkach. To, ze ktoś ma przypuszczenia to nie dowody. Jakie zmiany konkretnie nastąpiły?
  • Odpowiedz
a niech sobie będzie z kim chce, ale jak na takiego wielkiego romantyka zakochiwac się dwa razy w roku to trochę często ????


@eliza-koper: może inspiruje się Jaskierem z Wiedźmina??
A tak serio to nie wiesz jak to jest być zamkniętą osobą na kilka tygodni w jednym miejscu... Sądzę tak...
Plus po wyjściu mógł się dowiedzieć o OF i to go ruszyło???
I w ogóle skąd #!$%@? wiesz, że się zakochał
  • Odpowiedz