Wpis z mikrobloga

Chłop usunął mój wpis, bo mu się nie podoba rzeczywistość xDD.

Ciekawe co jest bardziej prawdopodobne - wielki spisek i kontrola wszystkich największych developerów przez jakiegoś tajemniczego wydawcę odkrytego przez geniuszy z szurczana, czy może to że po prostu twórcy robią takie gry jak im się podoba XD, a temat jest modny i się sprzedaje.

Psychoprawica musi wszędzie wtrącać swoje obrzydliwe urojenia, nawet do gier komputerowych.

#gry #pcmasterrace #bekazprawakow #bekazpodludzi
Pobierz deziom - Chłop usunął mój wpis, bo mu się nie podoba rzeczywistość xDD. 

Ciekawe co ...
źródło: temp_file5377608036760825865
  • 15
@deziom: #!$%@? mam w wojenki prawica vs lewica, prawda jest taka, że nawet na gry jest narzucana cenzura i poprawność, nie muszę chyba przytaczać przykładu CoDa Vanguarda gdzie koniecznie musiała być każda nacja, czyli np. operator którym możesz grać na multi to co 2 postać kobieta i to w dodatku musi być diverse, czyli jakaś hinduska, albo murzynka. Oglądałem różne historyczne filmy i kanały na YT jak np. Zakazane historie i
@deziom: szurskie czy nie szurskie, fani Japońskich gier nie mają kolorowo. Cenzura i zmiany w tłumaczeniu gier to jest smutny fakt. Gry są kastrowane z całych questlajnów a tłumaczenia często nie mają nic wspólnego z oryginałem i #!$%@? jeden raczy wiedzieć czemu. I to nie jest żadna wiedza tajemna.
No i to, że korporacje przepychają inkluzywność to też jest jasne dla każdego kto w jakimkolwiek korpo pracował. Ludzie martwi w środku
odkrytego


@deziom: "odkrytego", ta firma się nie ukrywa.

Psychoprawica musi wszędzie wtrącać swoje obrzydliwe urojenia, nawet do gier komputerowych.


@deziom: Psychprawica niedawno stwierdziła, że ocieplanie domów jest lewackie. Serio. I to dziś, tu, na wykopie.

tłumaczenia często nie mają nic wspólnego z oryginałem i #!$%@? jeden raczy wiedzieć czemu.


@ReeceWithouterpoon: Taniej to zrobić studentem (i to raczej z tych gorszych) japonistyki niż fachowym zespołem japonistów.

nawet na gry jest
@dsomgi00:

gdzie koniecznie musiała być każda nacja, czyli np. operator którym możesz grać na multi to co 2 postać kobieta i to w dodatku musi być diverse, czyli jakaś hinduska, albo murzynka.


To się nazywa dostosowanie gry do potrzeb konsumenta. Nie ma w tym nic złego, nie jest to cenzura tylko MOZLIWOŚĆ WYBORU i jest jak najbardziej pozytywne. W gry grają ludzie różnego koloru skory i różnej nacji. Dlaczego zatem w
@deziom:
Widziałem ten wpis, kopalnia beki, cały poranek kisłem z szurii która tam się wypowiada xD Człowiek sobie na co dzień nie zdaje sprawy jak wielu odklejeńców na tym portalu przesiaduje. Wielki, ogólnoświatowy spisek, żeby do każdej gry dodać geja, lesbijkę lub transa, coby psychoprawakom było przykro xD Z jednej strony chciałem tam dodać komentarz wyśmiewający te teorie, ale jak zobaczyłem, że OP usuwa tam nieprzychylne komentarze to stwierdziłem, że szkoda
stary, na japonistykę nikt przypadkowy się nie dostaje.


@ReeceWithouterpoon: Oj, zdziwiłbyś się.

Wiadomo, że biznes co nie zmienia tego co napisałem, że przez takie podejście produkt traci na jakości


@Beeercik: Jakośc produkty to nie jest cel sam w sobie, ma być akurat taka żeby proporcja zysku do koztów była najoptymalniejsza.