Wpis z mikrobloga

LIVE

Hurricanes - Ducks - aktualny wynik: 0:3

Ducks cisną niemiłosiernie, jeśli gra się nie zmieni, powinni wbić jeszcze 2-3 bramki.

Aktualny kurs na handi -3.5: 2.10 - jak dla mnie to całkiem value kurs i zagrałem. Wszystko zależy od tego, czy Anaheim nie siądzie na tyłku bo mają już spore prowadzenie.

Dodatkowo można pokusić się o handi na pozostałe mecze, ale tam może być różnie.

Jeśli ktoś nie zagrał typu @Mombik na over w meczu Lightning - Avalanche to polecam teraz. Aktualna linia to 6.5, ale słabiutki kurs na over - 1.4 zniechęca (nie wiem czy jest linia alternatywnych, nie patrzyłem). Generalnie tam powinno już być 5-6 bramek, niesamowite 2 obrony bramkarza Avalanche uratowały im mecz (z 0:1 wyszli na 2:1 po pierwszej tercji, przy 0:3 już mogłoby być ciężko się wygrzebać). Sami też zaczęli tworzyć dobre akcje, co zaowocowało 2 bramkami. Ewentualny handi na Avalanche (-1.5) za 2.10 też wydaje się ciekawy. Jeśli bramkarz dalej będzie im tak bronił powinno wejść.

Jak ktoś chce trochę emocji na noc to polecam.

#bukmacherka #ogracbuka #livebet
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bit__: Avalanche nie ma co grać. Wyrównany mecz i cios za cios. Teraz dwie sytuacje wybronił bramkach Lightning i wynik zamiast być 4-1 zrobiło się 2:2.

Ducks ciągle stronk (4:0 już prowadzą).
  • Odpowiedz