Wpis z mikrobloga

Pan Michał Żebrowski zjada na śniadanie Kijanu Riwsa jeśli chodzi o dubbingowanie Silverhanda.

Idris Elba zjada na śniadanie Mirosława Bakę jeśli chodzi o głos / dubbingowanie Reeda.

Zgoda? ()

#cyberpunk2077 #gry
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@magazynierka_4k: nie zgadzam się, imho cały hamerykański dubbing jest lepszy od polskiego. Ale to tylko moja opinia, Tobie może się podobać to co napisałaś/napisałeś (bo ch*j wie teraz na mirko kto kim jest pomimo paska)
  • Odpowiedz
(bo ch*j wie teraz na mirko kto kim jest pomimo paska)


@acidd: to prawda xD 90% ludzi z różowym paskiem na wykopie to jacyś dziwni faceci. Czuję się oszukana, gdy jestem miła dla kogoś, bo myślę, że jest laską, a okazuje się, że to koleś...
  • Odpowiedz
@magazynierka_4k: w sensie bez obrazy, bo serio wspieram duchem lgbt tylko mam problem jak ktoś o--------a i wciska różowy pasek na mirko pomimo tego, że ma kutanga
ale i tak Was wszystkich kocham :3
  • Odpowiedz
@acidd: spoko, noł ofens jak to mawiają za Wielką Wodą :) wiem, że to może dziwne, że jako dziewczyna piszę tutaj na "facetowych" tagach, ale nic nie poradzę na to, że dużo gram, lubię pooglądać piłkę kopaną, pojeździć na rowerze, a za dzieciaka zamiast bawić się lalkami i chodzić ubrana na różowo to wolałam bawić się u Taty na magazynie izolatorami oraz kablami elektrycznymi xD taka wiesz - typowa "chłopczyca"
  • Odpowiedz