Wpis z mikrobloga

@wladdan: A ten wykres to ruska propaganda prosto z danych USA xD. Robicie coraz śmieszniejsze fikołki bo czarodziej akurat powiedział 100% prawdy.
-Ofensywa się zesrała
-Amerykańskie wsparcie militarne osłabło do tego stopnia, że jest najniższe od początku wojny
-Korupcja na Ukrainie nadal silna i kolejne sprawy wychodzą na jaw mimo fikołków Zełeńskiego żeby o korupcji nie mówić.
-Spikerem izby reprezentantów (3 osoba w USA) został Trumpista i osoba, która głosowała przeciwko
Szinako - @wladdan: A ten wykres to ruska propaganda prosto z danych USA xD. Robicie ...

źródło: 4c74a9257e713293f27a43b622c59d05ec4b602ced4f273ebe1238bd61de8af3

Pobierz
@rentiever: Kontrofensywa zakończyła się klapą, a ukraińskie dowództwo ściąga oddziały z frontu i wysyła je do okrążonej operacyjnie Awdiejewki, by ją za wszelką cenę utrzymać.
a ukraińskie dowództwo ściąga oddziały z frontu i wysyła je do okrążonej operacyjnie Awdiejewki, by ją za wszelką cenę utrzymać.


@joazaxa: Niemożliwe. Na wykopie czytałem, że głupi ruscy są kolejni raz masakrowani i nie mają żadnej szansy na powodzenie xD.
@Szinako: możesz mi tak z ciekawości powiedzieć po co Izraelowi pociski 155mm. Hamas nie ma artylerii, nie ma radarów, a strefa gazy jest malutka. Izrael ma przewagę w lotnictwie. 120mm spokojnie im wystarczą, a ich mają podobno dużo w magazynach.
możesz mi tak z ciekawości powiedzieć po co Izraelowi pociski 155mm


@karhu: Z kilku powodów. USA jakiś czas temu zabierało amunicję z własnych magazynów w Izraelu. Teraz Izrael przygotowuje się do inwazji na Strefę Gazy. I najprawdopodobniej obawia się eskalacji i rozlania się konfliktu, a wtedy pociski 155 mm będą bardzo potrzebne. Podobnie jak w samej strefie gazy artyleria będzie rozbijała ewentualne punkty oporu.