Wpis z mikrobloga

#torrent zostawiony na noc, a tu Windows postanowił zaktualizować się i zrestartować.
Myślę, że nie jestem jedyną, która ma dość Windowsów.
(Ale przynajmniej koncert do grania przy sprzątaniu w tle zdążył się pobrać) teraz czekają mnie poszukiwania checklist codziennych bo odfajkowywanie mikrozadan sprawdza się u mnie najlepiej no i szukanie czegoś do pobudzenia by mieć na to siłę #narkotykizawszespoko #sprzatanie
KingaM - #Torrent zostawiony na noc, a tu Windows postanowił zaktualizować się i zres...

źródło: piciu pucu sprzątu

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@KingaM: Nie wiem czemu ale nigdy windows mi się sam z siebie nie zresetował aby zainstalować akualizację, zawsze po prostu robi to gdy chcę wyłączyć komputer.
Ale i tak powodzonka dziś, mnie jutro czeka sprzątanie bo dziś po 12h pracy nie będę miał żadnych chęci
  • Odpowiedz
  • 2
@KingaM mnie się kilka razy windows zaktualizował w nocy i pozamykał mi programy z otwartymi projektami, które były zapisane. Ale, o dziwo, pozamykał też otwarte notatniki, w których były niezapisane teksty (na szczęście nic ważnego). To jest dziwne, bo zazwyczaj jak chcesz zamknąć Windows, a masz niezapisane pliki, to się zatrzymuje i pyta, czy chcesz zasejwować.
  • Odpowiedz
Ustawiasz autologowanie w Windows, autostart klienta torrent i masz po problemie.

A kolega od notatników niech zacznie używać notepad++ bo jest to naprawdę świetne rozwiązanie.
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu ale nigdy windows mi się sam z siebie nie zresetował aby zainstalować akualizację


@boxxi: ostatnio siadam z goracym zarelkiem na seans filmowy, a windows robi niebieski ekran i mieli update 10 minut XD od win10 ten system nadaje sie do smieci
  • Odpowiedz
@KingaM: to jeszcze nic. Poczekaj aż ci po którejś aktualizacji system wyświetli komunikat, że masz już za stary komputer by go używać i musisz kupić nowy. A na nowym będzie 11 gdzie będziesz musiała poza wyłożeniem pół kafla na start za sam system opłacać comiesięczną subskrypcję żeby nie oglądać reklam.A takiej aplikacji jak klient torrentów wcale nie zainstalujesz bo będzie na czarnej liście (już teraz zdarza się że windows sam potrafi
  • Odpowiedz
@KingaM: mi się kiedyś windows tak wspaniale zaktualizował że na laptopie nie działały mi wszystkie porty USB i klawiatura. Trzeba było czyścić cały dysk. Nigdy więcej autoupdatea.
  • Odpowiedz