Wpis z mikrobloga

@Bezi77: Restreamy da się odcinać zresztą ostatnio wam się w końcu udało strimekPL uwalić. Imo to kwestia 3 osób technicznych by zajmować się podczas gali tym by zdejmować każdy reastream. I swoją drogą może więcej osób by kupiło gdyby była dobra karta walk plus nie było by lagów. A rozwiązanie problemu z lagami jest wybitnie proste, wystarczy podpisać umowe z HAWE TELECOM( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bezi77: Gdybyś znał się trochę bardziej na internecie to wiedziałbyś ,że sam matchmaking kivi vs forte robi wam gale.Po pierwsze docieracie do nowego grona odbiorców z branży motoryzacyjnej, po drugie to u JAGODOWYTV bylo memowane żeby się bili . Tik -toki z propozycji walki kivi vs forte robilu grubo ponad 100k wyswietlen.Plus walka meneli o ktorych nikt się nie dowali bo poza byciem menelem są również influencerami a jak oni nie
@Bezi77: Ziom ale ja już pracowałem przy freak-fightach co prawda na vip-mma więc trochę wstyd ale kilka rzeczy zghostwritowałem. A co do problematyki to co jest problemem dawać kazdemu uzytkownikowi przypisanego kodu ktory bedzie sie co jakis czas w roznych miejscach ekranu wyswietlac wziac kilku studenciakow ,zeby ciagle przegladac tag i discordy i ręcznie zdejmować streamy odłaczajac dostep. A co do problemow z lagami to serio jak podpiszecie umowe z HAWE