Wpis z mikrobloga

@wylacze_na_amen: a używasz tego mini grilla jak grila czy to toster? pytam bo myślałem nad elektrycznym grilem chociaż piekarnik mam... mikrofale z funkcją grilla (ależ to ściema), i myślę że toto to tylko do podpieczenia bułki się nadaje ;)
@drinkIT: generalnie to najbardziej lubię nim przypiekać tortille xD
Mieso typu karkówka czy kurczak moim zdaniem jest lepsze z tradycyjnego grila, chyba, że coś źle robię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast bardzo dobrze sprawdza się w przypadku ryb.

No i na duży plus jest to że wyciągasz z szafy i działasz kiedy chcesz ;)
@wylacze_na_amen: ryby to ja na tradycyjny grill nie wrzuciłem. w domu niema opcji żebym taki eksperyment rybny robił przy mojej wentylacji... na elektryku

kiełbę taką z marketu nacięta 6 razy jak do tego ustrojstwa wrzucimy. Jaka wyjdzie? (ze zwykłego grilla zjadliwa)

zmierzam do tego czy to mini grill i dobry czy różnicy nie poczuję vs piekarnik. o ile nie chcę popełniać czynów z Twojego zdjęcia(jadłbym :) )

jak uznasz że warto
@drinkIT mam Silvercrest SPM 2000 i mogę polecić. Robie na nim burgery, karkówkę i kiełbasy w lato na balkonie oszukując się że to grill xD, smażę ser, kurczaka do sałatek i zapiekam tortille. Kiedyś w Lidlu za 200zl chyba był. Łatwo się czyści i ma pojemnik do którego spływa tłuszcz