Wpis z mikrobloga

@sawardega i inni jesli wierzycie w wyniki alkoholiczki to mi jest was zal.

Wytlumacze wam to na gibko. Ok ma logo "Diagnostyka" hmm a wiecie ze krew moze zostac pobrana w Pcim Dolnym w przychodni rodzinnej albo u weterynarza ;) lub ktos moze pobrac krew a nastepnie zostanie przetransportowana do Laboratorium Diagnostyka i nie bedzie zaznaczone na wynikach ze krew / material do badan nie zostal pobrany w Laboratorium Diagnostyka ? Rownie dobrze ta probka krwi mogla byc konia / swini / malpy poniewaz nikt tego nie kontroluje .. oddajecie krew do badan placicie i tyle.

Pokaze wam wyniki zdrowego czlowieka po 2 tyg imprezowego urlopu gdzie GGTP (a co to jest za marker to znajdziecie w google) i ALT dopiero po dwoch miesiacach wrocilo do normy co chlopak pije okazjonalnie a alkoholiczka po 30 latach chlania ma wyniki jak noworodek :)

@sawardega powiedz tucznikowi zeby goha zrobila GGTP .. czemu nie ma ? Lekko ma ponad 1000 ^.^

I rowniez jest logo "Diagnostyka' i wlasnie krew zostala pobrana w prywatnym laboratorium a nastepnie przetransportowana do Diagnostyki ;)

Chyba Tucznik chce miec nastepny wyrok za oszustwo...

#famemma #danielmagical #cloutmma
CodexGigas - @sawardega i inni jesli wierzycie w wyniki alkoholiczki to mi jest was z...

źródło: 1

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@raszko754: dzieki ale do tego nie trzeba geniuszu tylko trzeba znac zycie ;)

Czy na lewo to nie wiem.. ale

1. Co to za problem .. lekarz zawsze moze powiedziec ze nie widzial nic podejrzanego
2. Chlopak z wyzej pokazanych badan rowniez mial USG jamy brzusznej i nic mu nie wyszlo.. nic kompletnie... a GGTP w uj wysokie ;)

WIec juz znasz odp ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Pawulon: anaboliki inaczej niszcza watrobe w przecwienstwie do alkoholu ;)

To w przychodni miales sezonowcow nie alkoholikow ;) Ja znam alkusa juz niepijacego co musieli go uspic farmakologicznie na 5 tyg bo tak rozwalil sobie watrobe 3 miesiecznym maratonem chlania ;)
  • Odpowiedz