Wpis z mikrobloga

N0rmictwo: "Oh, eh, jak to dobrze, że mieszkamy jednak bardziej na zachodzie niż w tych dyktaturach na wschodzie

...gdzie tam, na tym Dzikim Wschodzie...państwo tak naprawdę bierze twój dobytek, perspektywy, a nawet rodzinę - za zakładników. I rządzący uważają, że jest to całkiem normalny sposób na zdobycie posłuchu.

Fikasz komuś? Służbiści nadeptują ci na odcisk a ty się stawiasz? Nie jesteś takim do końca grzecznym i ułożonym citizenem? Zdarzyło ci się jakieś uchybienie które każdemu się może zdarzyć? No cóż...władza nie lubi takich. Twoje prawa nabyte znikną ot tak!

(może kiedyś, po długich dochodzeniach swoich racji coś odzyskasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

...pozbawią cię wszystkiego po tym jak poddali cię skrupulatnej inwigilacji, z miejsca stracisz to na co harowałeś latami i grubymi tysiącami. A jeśli będziesz oponował - zrobią z ciebie pospolitego przestępcę! I zostanie ci jedynie ucieczka w bardziej pro-obywatelskie miejsce ()"

Też n0rmictwo: "{...} Ani myślę szukać gdziekolwiek zwady. Nawet zauważyłem że jeżdżę bardziej przepisowo. Każde kłopoty i potencjalny konflikt z prawem to przecież dodatkowo ryzyko odebrania pozwolenia. Wiem, że podobnie to działa na innych strzelców. Choćby z tego powodu uważam że państwo powinno promować posiadanie broni wśród obywateli i sądzę że to skandal, iż tego nie robi. Strzelajcie zatem chłopaki i dziewczyny, lewaki i..."

#bron #pozwolenienabron #bekaznormictwa #liberalizm #cuckold #memy
wygolony_libek-97 - N0rmictwo: "Oh, eh, jak to dobrze, że mieszkamy jednak bardziej n...

źródło: temp_file3103988231954417611

Pobierz
  • 4
@wygolony_libek-97: jeśli będę szczęśliwy, to dlaczego miałbym mieć z tym problem? Posiadanie to potrzeba ludzi biednych - ludzie ogarnięci w życie raczej wolą przeżywać i żyć, niż mieć. Po co mi potężne duże narzędzia, jeśli użyję ich dwa razy w życiu? Taniej i wygodniej jest je wypożyczyć.
@Ranger z gromadzeniem rzeczy też można przesadzić, i nawet widzę to po swoim otoczeniu które w to brnie...

...tyle że jak dla mnie rozchodzi się tu o danie wolnego wyboru - promowanie na siłę modeli subskrypcyjnych i nierynkowe zabiegi obrzydzające posiadanie czegoś dla siebie na wyłączność - zaburzy pewną subtelną równowagę