Wpis z mikrobloga

#przemysleniazdupy #edukacja
Czasem do obiadu włączam sobie „matura to bzdura” i zastanawia mnie, skąd oni biorą tych ludzi. Ostatnio oglądałam jakieś dwa odcinki, jeden związany z geografią i drugi z wyborami. W odcinku geograficznym prowadzący miał dmuchaną piłkę z nadrukowaną mapą świata, zadaniem uczestników było zaznaczyć poszczególne kraje, jeden typ zaznaczał te kraje w losowych miejscach, trzymając ten „globus" odwrotnie - Antarktyda na północy. W odcinku o wyborach, było zdjęcie mentzena, a dziewczyna powiedziała ze to prezydent. Takich przykładów jest o wiele więcej, ale nie chce mi się nawet opisywać.
Skąd się biorą ci ludzie? Ja rozumiem, no nie trzeba wiedzieć wszystkiego, można być mistrzem z innych kategorii, stres, kamera, wypadło z głowy, spoko, ale serio? Naprawdę? Te pytania to podstawowa wiedza, a Ci ludzie w większości wyglądają, jakby jeszcze byli w trakcie edukacji albo dopiero co ją skończyli. No i nie odpowiadają tylko na jedno pytanie a na całą serię z danej kategorii i rzadko kiedy się rehabilitują (,)
  • 8
@TurboPineska: to jak z tymi wywiadami z typiarami, że typ ma zarabiać ileś tam i mieć jakiś tam wzrost sratatata - dysponując odpowiednio dużą próbką społeczeństwa zawsze w końcu trafisz na ekstrema albo zwykłego debila, albo atencjusza i te osoby się właśnie pokazuje w internecie, żebyś się dziwił jeny co za debile, ja taki mądry, przy okazji oglądając reklamy