Wpis z mikrobloga

  • 18
@adamssson: a czy ja krzyczę #!$%@? inceli? Nie, reaguje po prostu na hejt jaki tu tworzycie na kobiety, które nie są zainteresowane nieatrakcyjnymi i niemającymi nic do zaoferowania facetami ;)
  • Odpowiedz
  • 5
@woskrosenie: Tak wyglada przeciętny Polak, praktycznie co drugi ma nadwagę lub otyłość ;)) widząc tutejsze wpisy i patrząc na te przepaść miedzy Polkami a p0lakami to nie zdziwię się ze w społeczeństwie procent inceli rośnie ;) czasy się zmieniły, nikt nas teraz nie zmusi aby być z Jankiem czy innym Mirkiem bo tak xD szczerze to wolałabym zostać stara panna z kotem niż usługiwać obrzydliwemu Janowi, który mnie w ogóle nie
  • Odpowiedz
  • 0
@5KYN3T: Tzn? Mam tylko i wyłącznie swoje konto na wykopie, z Wyzwoloną owszem znamy się i dużo nas łączy ale i również dzieli ;)) ja wolę Alvaro a Wyzwolona Bambo ;)) natomiast w jednym jesteśmy zgodne: polscy mężczyźni maja bardzo dużo pracy przed sobą ;)))
  • Odpowiedz
@Mamaboss:

ja wolę Alvaro a Wyzwolona Bambo ;))

Bingo!

W ogóle sugerowanie, że tylko incele postują takie komentarze xd Typowa p0lka sama sie zidentyfikowała.
  • Odpowiedz
niemającymi nic do zaoferowania facetami


@Mamaboss: a co to, jakaś giełda?

Ja mam do zaoferowania: dom, samochód, wypłata.
Ty masz do zaoferowania: cycki, usta, pusia.

Każdej z tych rzeczy można przyporządkować jakąś wartość. Potem porównywać kto ma więcej do zaoferowania i dobierać się tak, żeby było po równo.

A żeby było łatwiej liczyć tą wartość, to dawać temu jakieś punkty.

Ale po co punkty? Można od razu przeliczać to na pieniądze.
  • Odpowiedz
  • 2
@mk321: Wybacz, ale nie będę nigdy z facetem, który nic kompletnie nie wnosi do mojego życia xD i nie było tu mowy o kwestiach materialnych, ale widzę że dla ciebie tylko i wyłącznie pieniądze się w życiu liczą ;)))
  • Odpowiedz