Wpis z mikrobloga

Słuchałem #mazurek w #rmffm z szefem instytucji zwanej „równoległym budżetem PiS” czyli PFR

On tam mało co się nie spuścił jaki to fachowiec, jeszcze ten zabieg z córka Borysa „bo pan mazurek tate rozjedzie” (hahahah chyba w śnie - nie za to ma płacone jego braciszek)

Uwaga - ekspert (jak się nazywa prawdomówny) wychwala budżet jaki zajebisty, Pan mazurek pod stołem robi swoje …

… i zgadnijcie - ile razy ten pisowski wycieruch zapytał czy w tych wszystkich statystykach czy tam danych jest uwzględniony tenże „alternatywny budżet pisu” poupychany w wszelakiej maści pisofunduszach ?

Tak, ZIOBRO RAZY

KURTYNA!

Te wszystkie dane - WSZYSTKIE - są o kant dupy potłuc i oni to wiedza ale … to niewygodna jest

Aaa i zapomniałbym - był jeszcze bełkot o jakims liście „ekonomistów” co się rzekomo podpisali ze budżet jest super nie znając go xD

Groteska

#bekazlewactwa #bekazpisu #4konserwy #polityka
  • 3
@Wojti92: ja wysłuchałem i oglądałem bo te gesty są znamienne jak mazurek do pisowcow się wręcz ślini - kolodziejczak mu prawdę powiedział to ten się za prawdę obraził i skończył program

Oczywiście tam za nim stoi jeszcze wydawca Pani Agnieszka która tez jest znajomą środowiska „dziennikarskiego” skupionego wokół sióstr kremlowskich, upaslego wieprza czy innych portugalskich pastuchów
@korwasito RMF nie chce być jednoznacznie kojarzona z jedna opcja polityczna, bo raz że nie chcą stracić widzów, a dwa reklam od państwa. Dlatego masz tam Mazurka czy tego z TVP, ale również Szczukę czy Terlikowskiego, którzy do PiS sympatią nie pałają i te wieczorne wywiady bardzo fajnie się słucha (no oprócz Szczuki bo ta się słabo do nich przygotowuje).