Wpis z mikrobloga

Ja właśnie dostałem ostrzeżenie że jeśli nie dodam YT jako wyjątek w blokerze reklam to po obejrzeniu trzech wideo zostanie mi zablokowany odtwarzacz. Właśnie oglądam już drugie, zobaczymy co się dalej wydarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reichsmarschall @tujepolska mi też zalozyli blokade na zalogowanye konto, wylogujesz się i działa. Ale następnego dnia mogłem oglądać normalnie. Ogólnie już sunskrypvje przeniosłem do czytnika RSS, a suby z YT wywaliłem, wyczyściłem konto yt i niech się walą, najwyżej będę oglądał niezalogowany i czyścił ciastka.
@tujepolska zależy z jakiego czytnika korzystasz, ale w każdej stronie kanału jest i kanał RSS, nawet w kodzie strony to widać. Korzystam z theoldreader i po prostu wrzucam link kanału z zakładki video i działa. Przykładowo: https://youtube.com/@Mrkeybrd/videos
Jak Twój czytnik nie ogarnia sam z tego linku kanału RSS, to albo trzeba zobaczyć w źródło strony i wyszukać, albo jest jakaś wtyczka co by to przyspieszyła. Także trzeba każdą oddzielnie, ale warto.
Po jakie licho wy macie 2 wtyczki do blokowania reklam kiedy UBO albo adguard wystarczy? rozbrajają mnie ludzie ktorzy na wpierdzielają wtyczek albo aplikacji na kompa a potem płacz bo internet albo PC im muli Xd Myślcie czasem uwierzcie warto