Wpis z mikrobloga

Witam Mirki mam problem natury zawodowej. W obecnej pracy położyłem wypowiedzenie i miałem przejść do nowej pracy. Okres wypowiedzenia 3 miesiące. Nowa praca biurowa na start 4800 netto po 3 miesiącach 5100 netto umowa na 12 miesięcy. W obecnej firmie tydzień przed upływem okresu wypowiedzenia zaproponowali podwyżkę do kwoty 5200 netto samochód służbowy z dojazdem do dom. W nowej pracy dojazd około 18 km w jedną stronę po 3 miesiącach możliwość pracy hybrydowej. Gdzie haczyk? Otóż w starej pracy to praca w częstych delegacjach Poznań - Zielona Góra - Szczecin tydzień dwa zależy. Ogólnie często poza domem. Problem z wypłaceniem nadgodzin oraz toksyczna atmosfera. Obecna praca to branża klimatyzacji nowa praca w branży medycznej koordynowanie prac serwisu. I tu pytanie do was Mirki czy lepiej przejść do mniej płatnej pracy ze spokojną głową czy zarabiać więcej w obecnej pracy. #pracabaza #praca
  • 8
Otóż w starej pracy to praca w częstych delegacjach Poznań - Zielona Góra - Szczecin tydzień dwa zależy. Ogólnie często poza domem. Problem z wypłaceniem nadgodzin oraz toksyczna atmosfera.


@Szukam-ludzi: I nad czym się tu zastanawiać?
mam problem natury zawodowej. W obecnej pracy położyłem wypowiedzenie i miałem przejść do nowej pracy. Okres wypowiedzenia 3 miesiące. Nowa praca biurowa na start 4800 netto po 3 miesiącach 5100 netto umowa na 12 miesięcy. W obecnej firmie tydzień przed upływem okresu wypowiedzenia zaproponowali podwyżkę do kwoty 5200 netto samochód służbowy z dojazdem do dom. W nowej pracy dojazd około 18 km w jedną stronę po 3 miesiącach możliwość pracy hybrydowej. Gdzie