Wpis z mikrobloga

Dlaczego wielcy obrońcy rosji i palestyny nie dają żadnego #!$%@? o cywilne ofiary w wojnie w syrii?
Tam zginęło w 5 lat z 19 razy w więcej cywili niż przez całe istnienie konfliktu palestyńsko-izraelskiego.
A rosja z chinami blokowały pomoc ONZ chyba z 11 albo 14 razy, nawet nie wliczam ofiar trzęsięnia ziemii, które w syrii było równie dewastujące co w Turcji, ONZ też wtedy nie mogło pomóc przez blokade, tam musiało zginąć kolejne dziesiątki tysięcy.

Jak palestyńczyk umrze na granicy rzucając się na SG to metafizyka i spotkanie z najwyższym, a kiedy cywile w Syrii są bombardowani chemią i bombami lotniczymi przez rosje i swój rząd to kwestia biologiczna?

Sam kilkukrotnie poruszałem to ludobójstwo w syrii wcześniej.
#izrael #ukraina #syria
B.....n - Dlaczego wielcy obrońcy rosji i palestyny nie dają żadnego #!$%@? o cywilne...

źródło: proxy-image (1)

Pobierz
  • 20
Dlaczego wielcy obrońcy rosji i palestyny nie dają żadnego #!$%@? o cywilne ofiary w wojnie w syrii?

@BayzedMan: Bo na tym tagu porusza się temat konfliktu palestyńsko-izraelskiego.. Czego ty nie rozumiesz typie? Jawnie popierasz prawdziwych "terrorystów" którzy od lat zabijają i wysiedlają Palestyńczyków, a dopiero co płakałeś nad losem Ukraińców, których o mało co nie spotkało to samo. Jesteś największym hipokrytą na tagu i największym szkodnikiem, jakiego spotkałem w internecie.
Bo na tym tagu porusza się temat konfliktu palestyńsko-izraelskiego.. Czego ty nie rozumiesz typie? Jawnie popierasz prawdziwych "terrorystów" którzy od lat zabijają i wysiedlają Palestyńczyków, a dopiero co płakałeś nad losem Ukraińców, których o mało co nie spotkało to samo. Jesteś największym hipokrytą na tagu i największym szkodnikiem, jakiego spotkałem w internecie.


@Kret_Huczsrajajaminski: Po prostu wytykam hipokryzję co to niektórych, a co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakimś
@Kret_Huczsrajajaminski: Jak o mało nie spotkał jak spotyka od dawna i to gorszy?

Hołodomor - Wykorzystanie jako mięso armatnie podczas Barbarossy - niszczenie kultury - niszczenie pamięci o ofiarach np. Babiego Jaru - Ustanowienie postkolonialnej władzy oligarchów - mordowanie na Majdanie - wypędzenia z Krymu - Ataki terrorystyczne w Donbasie - Inwazja. Trochę tego się uzbierało co?
Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności ci, którzy ignorowali cywili z ukrainy czy syrii

@BayzedMan: Nie wiem, co kto pisał lub nie pisał na temat cywilów z Syrii, bo nie śledzę wpisów każdego użytkownika, więc nawet tutaj nie będę wchodził w dyskusję.

teraz maja wielką misje walczyć o prawa palestyńczyków.

@BayzedMan: A dlaczego nie? Przecież tobie teraz też nagle pojawiła się wielka misja w głowie, by bronić żydów za wszelką cenę...(nawet nie
A dlaczego nie? Przecież tobie teraz też nagle pojawiła się wielka misja w głowie, by bronić żydów za wszelką cenę...(nawet nie komentuję tego Geralta w profilowym na nowym koncie...) Palestyńczycy mają 1000 razy gorszą sytuację niż Ukraińcy, których też tak broniłeś od rana do późnej nocy, dzień w dzień, aż do teraz.


@Kret_Huczsrajajaminski: Umarło palestyńczyków około 200-300 tys?

A no tak zapomiałem, dla ukraińca to śmierć jak śmierć kwestia biologiczna, dla
i przez rosje i swój rząd


@BayzedMan: Nie odklejaj się typie. Wojska Assada ocaliły ten kraj. Inaczej byś oglądał jak połowa populacji albo więcej Damaszku ma ścinane głowy.

Przecież rebeliantów w ciągu kilkunastu miesięcy zajeła Al-kaida (po rozłamaniu się Al-nusry i ISIS i wojny domowej między tymi ugrupowaniami), więc to co niby dzisiaj jest "demokratyczną opozycją wspieraną przez Turcje" to nic innego jak przebrandowana Al-Kaida która bardzo mocno dostała w dupe
@wladdan:

ty masz coś z głową?

@Kret_Huczsrajajaminski: ty masz coś z głową?
Palestyńczycy co ? Niby święci?
Każdy program pokojowy odrzucili, w dupie mają pokojowe próby rozwiązania problemów np Oslo.

potENRZne zesransko bo ktoś śmiał wyjaśnić twojego kolegę z discorda. Lubię to, jak w prawdziwiej sekcie.

Walczą o kraj za pomocą zamachów terrorystycznych … i my mamy trzymać ich stronę?

Palestyńczyków i Rzymian nikt nie lubi i nikt u siebie
@JohnRamboo:
Konkluzja terroryści zabijają nazistów ;) serio nie musimy stać po jakiejkolwiek ze stron ;)
Cały ten kociołek może jak dla mnie wyparować - tylko wtedy nastąpi tam spokój. Ewentualnie jedna ze stron musiałaby wybić drugą co do sztuki ale to nie realne w obu przypadkach.