Wpis z mikrobloga

@MrAlexx360: dokumentacja microsoftu jak zwykle z #!$%@?

po prostu wpisujesz
.\env\Scripts\activate.bat

env to katalog gdzie masz wirtualne środowisko pythona

Ten c:\ na początku linii to po prostu aktualna ściezka w której się znajdujesz i podali to tylko jako przykład w docsach ale i tak #!$%@? xD

Ogólnie do pythona to najwygodniej jakbyś sobie linuksa ogarnął np w vmce albo jako WSL
  • Odpowiedz
@Kryspin013 wiesz moze czemu dokumentacja microsoftuu czesto ssie xD?


@Volantie: Nie wiem. Mógłbym napisać, że tłuamczenie jest słabe ale angielska dokumentacja jest równie #!$%@?. Generalnie lanie wody, masa błędów, sporo powtórzeń a często też pisanie nie na temat. Tak jakby ktoś tą dokumentację pisał za karę i a warunkiem wyjścia z kary była duża ilośc słów xD
  • Odpowiedz
@MrAlexx360: spacje usuń przed i po ..


@hellfirehe: a gówno xD tu ktoś srogiego babola odwalił. Po pierwsze:
ścieżka c:\..\env\Scripts\Activate mu nie zadziała bo to nie jest prawidłowa ścieżka w windowsie xD

Po drugie samo ..\env\Scripts\Activate też mu nie zadziała bo z perspektywy tutoriala musiałby być w nadżędnym katalogu nad c:\ a nie ma takiego, az perspektywy OPa musiałby by mieć env w c:\Users\ a to też jest nieprawdopodobne XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013 wiesz moze czemu dokumentacja microsoftuu czesto ssie xD? Przeciez duzo ludzi to moze czytac a napisane jest zle


@Volantie: Ok, mój błąd. Prawdopodobnie to nie jest dokumentacja Microsoftu. Zasugerowałem się layoutem stronki. Nie wiem, czy to op sam nie tłumaczył maszynowo, bo jak się wczytasz w te zdania to one nie mają sensu i gramatycznie są złe
  • Odpowiedz
@MrAlexx360: czy ktoś mi może powiedzieć po co ludzie męczą się z tym gównem jak Python? Jakieś środowiska wirtualne? Po ch* to. Nie można normalnie programować że piszesz sobie program, kompilujesz i uruchamiasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz