Wpis z mikrobloga

  • 15
@sprzedafcaMakaronu a myślisz że pasażerowie go nie dopingowali? Jak ja raz jechałem z amebą drogową, która nie wiedziała że są jakieś ograniczenia, to zwyczajnie drugi raz do samochodu z nim nie wsiadłem. Ci tam raczej też pierwszy raz nie jechali że sobą razem. Są tak samo głupi jak kierowca i na dłuższą metę też winni, co prawda nie tak dawno jak kierowca, ale jednak.
  • Odpowiedz
@ofiaralosu no tak żałoba bo śmierci syna idioty więc udzielę sobie wywiadu o tym jak mi ciężko, jak mi źle. Wywiad z głupią babą, stworzony przez kolejną durną babę do poczytania dla bandy idiotów. Już lepiej leżeć i patrzeć w sufit i tracić czas na takie gówno
  • Odpowiedz
@cwlmod: nie no #!$%@?, jak dajesz najebusowi wsiąść za fajerę to jesteś tak samo winny jak ten #!$%@?. Lepa na odmułe żeby łap najebus nie pchał za fajere i tyle w temacie, a jak nie to wypad z wozu. Kierowca jest jeden.
  • Odpowiedz
@ofiaralosu: Wszyscy są winni, na czele z Matką Patryka. Zawinili koledzy, że pozwolili naebanemu wsiąść za kółko, sam Patryk oraz Matka, która nie nauczyła syna że pod wpływem się nie wsiada za kółko. Sama dawała przykład, jak zaiwaniać po krakowskich drogach mając za nic ograniczenia prędkości i innych kierowców którzy na drodze się znajdują! Więc pierdzielenie, że cała czwórka jest winna, jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, bo jabłko pada niedaleko jabłoni.

Stałam
  • Odpowiedz
puste karyńsko
A te śmieciary które jej współczują i umniejszają debilizmowi synalka - one powinny być rozjeżdżane (na fb na przykład pełno ich się spuszcza nad tą kretynką)
  • Odpowiedz