Wpis z mikrobloga

@0caffe: Ja mam odwrotnie, czas stanal wszedzie ciagle te gta V. Kiedys kolejne czesci gta przypominaly o uplywie czasu. Teraz? Od ps3 pykasz w to samo gta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@0caffe: Ja natomiast już jestem cholernie cyniczny i mam zerowy hype na szóstkę. Przez tą dekadę od wydania GTA V, ludzie którzy tą serię tworzyli tacy jak Dan Houser, Leslie Benzies czy Lazlow Jones odeszli z firmy, gdzie z czasem człowiek zdaje sobie sprawę że już GTA V leciało na oparach, R* klepał tylko GTA Online.

Do tego kultura firmy zmieniła się na gorsze, czyli weszła korporacyjna poprawność polityczna w
  • Odpowiedz
@0caffe: Pamiętam jak SA przywiózł mi kuzyn, ehhhh co to była za gierka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Od przejścia w 3D chyba tylko nie dokończyłem GTA IV z całej serii
  • Odpowiedz
Ja natomiast już jestem cholernie cyniczny i mam zerowy hype na szóstkę.


@supra107: Ja na przykład wychodzę z założenia, że nie ma co się napalać jak będzie to będzie po prostu i tyle. Jak mi się będzie chciało to sprawdzę lub nie, najgorsze jest to, że ludzie sami sobie wymyślają oczekiwania tak jak daty premiery którymi później sami siebie rozczarowują oraz to, że rockstar wypuści byle gówno jadą to jak
  • Odpowiedz
Jak dla mnie wszystkie znaki na niebie wskazują na to że GTA VI będzie najsłabszą odsłoną w serii, nie tylko pod względem wysterylizowanej fabuły ale też uproszczonej rozgrywki, gdzie już GTA V było bardziej kartonowe w porównaniu do IV.


@supra107: Na początku przynajmniej pewnie będzie się broniło efektem nowości, takim swoim nieodkryciem, grafiką i kilkoma pierdółkami jak zawsze. Tutaj największą zagadką jest kobieca postać o ile w ogóle będzie bo
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Ja przewiduję że R* będzie unikało kontrowersji które to właśnie spowodowały że seria GTA stała się takim fenomenem, nawet jeżeli obecnie wywołanie kontrowersji jest bardzo proste, przede wszystkim dlatego że obecny zarząd firmy skupia się właśnie na kasie od Blackrock, Vanguard i podobnych organizacjach gdzie promowanie przekazy z głównego nurtu daje łatwy zarobek od inwestorów.

A nawet pomijając te kwestię, to myślę że patrząc na GTA Online można się
  • Odpowiedz
@supra107: Moim zdaniem chociaż dla większości i tak pewnie będę odklejony za bardzo jak już i tak ma być akcja gry w Vice City Florida to powinni zrobić, że na przykład coś wzorując się na strzelaninie w Parkland lub Columbine, że wchodzisz do szkoły jako bohater gdy na misji a następnie zabija zamachowca i ratujesz dzieci. Skoro jakieś latające motory z rakietami dodają do gry jeszcze tylko Crazy Froga brakuje
  • Odpowiedz
Tutaj wiara w markę jest tak silna że nie wiem jak bardzo musiałoby #!$%@?ć R* żeby VI było znienawidzone przez wszystkich.


@supra107: Tutaj największy problem jest taki, że ludzie sami sobie tworzą oczekiwania z księżyca a później są jeszcze tym rozczarowani. Ogólnie społeczność gta jest odklejona tam niektórzy chcą żeby konta z gta 5 online do 6-tki im przeniosło lub piszą, że broń z auta będzie dobrym rozwiązaniem (tak w
  • Odpowiedz