Wpis z mikrobloga

Szydło to gwarant #!$%@?


@tyrytyty: kiedyś widziałem jakiś artykuł, który wspominał o Szydło właśnie - ze względu na to, że miała najwyższy wynik w wyborach do UE (co ma niby świadczyć o jej profesjonalizmie i popularności).
  • Odpowiedz
@gomjeden: do wyborów 2025 pis będzie podchodzić jako opozycja. Szydło widać jaka jest na pierwszy rzut oka, to kandydat na czas gdy PiS rządzi i wszystko jest super i nic nie trzeba zmieniać. Gdy rządzi opozycja, kraj się pali i apokalipsa nadciąga, trzeba kogoś kto zagrzeje do walki i będzie silnym facetem co wszystko naprawi itd itd

Błaszczak wchodzi, zaczyna gadać że Siemoniak sprzedał wojsko ruskim i się jakoś to będzie
  • Odpowiedz
@bastek66: Pinokio nie pójdzie, Yarek tchórz, Żydło za bardzo wkurza ale jest realną opcją, prawdopodobnie wystawią ''drugiego Dudę'' w sensie kogoś kto jest w miarę młody, nie jest mocno umoczony i nie kojarzy się źle. Mogą wystawić babę ale baby w pisie są albo brzydkie/żydówki albo co najważniejsze źle się prezentują (gadają jak stare baby co jest generalnie wadą PISU tam każdy gada jak stara baba nawet młodzież pisowska) ale to
  • Odpowiedz
@bastek66 #!$%@? kto by wystawił Szydło na prezydenta? Bez przesady. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zagłosowałam na nieznanego, ale teraz po namyśle jednominutowym myślę, że są szanse na Mateusza. Twardy elektorat, całkiem potężny, zagłosuje.
  • Odpowiedz
@622xc:

Osobiście nie skreślałbym jeszcze Marka Magierowskiego, aktualnego ambasadora Polski w USA. To prawda, że Płażyński jest brany pod uwagę, ale Magierowski to solidny kandydat, z dużym doświadczeniem dyplomatycznym i znajomością języków.

Moim zdaniem to mógłby być ciekawy kandydat i sam, jako aktualny wyborca opozycji, miałbym niemały problem przy karcie wyborczej, gdyby wystawili właśnie jego.

Jestem ciekawy, czy po zmianie rządu, wycofają go z roli ambasadora USA.
  • Odpowiedz
Osobiście nie skreślałbym jeszcze Marka Magierowskiego, aktualnego ambasadora Polski w USA. To prawda, że Płażyński jest brany pod uwagę, ale Magierowski to solidny kandydat, z dużym doświadczeniem dyplomatycznym i znajomością języków.


@vulfpeck: Magierowski nie jest, ani nie był członkiem PiS. IMO dla tego środowiska będzie to nie do przeskoczenia.

Płażyński to niemal pewniak na ten moment


@622xc: dobry wynik zrobił w Gdańsku, ale pewniak? Wybór kandydata to prawdopodobnie będzie ostatnia
  • Odpowiedz