Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, pytanie.Jak się wgryźć w księgowość? Moja sytuacja wygląda tak że w 2015 roku skończyłem licencjat z rachunkowości, Robiłem go 5 lat (odraczałem obrone+poprawki) i to zaocznie w Wyższej Szkole Bankowej. Nigdy nie pracowałem w zawodzie, od prawie 10-ciu lat pracuje fizycznie na produkcji. Czy ma sens zaczynanie jakiegoś kursu dla księgowych żeby mieć co wpisać w miare świeżego w CV? Mieszkam okolice Poznania.

#pytanie #praca #pracbaza #studia #studbaza
Hyrieus - Mirki i Mirabelki, pytanie.Jak się wgryźć w księgowość? Moja sytuacja wyglą...

źródło: znak-zapytania-zamieszanie-32590363

Pobierz
  • 9
@Hyrieus po cholerę komuś do pracy przyjmować starego #!$%@?ę co gówno umie, jak może wsiąść inteligentnego studenta co się będzie rozwijał w pracy. 8 lat po studiach i zero praktyki w zawodzie, czerwona flaga do skreślenia.
@Hyrieus na jakim poziomie znasz angielski? I czy znasz drugi język? Bo w wejściu do korpo to jest blokada dla większości osób a nie umiejętności z księgowości.
Chyba że chcesz pracować w biurze rachunkowym - to wtedy szkolenia i certyfikacja SKwP ma sens
@Hyrieus: W sumie, to co pisała większość. Również polecam kurs w SKwP następnie wal na wszystkie najniższe stanowiska w księgowości. CV zrób sobie chociażby przez pracuj.pl i spróbuj dobrze się "sprzedać" na rozmowie.

Powodzenia Mirku.