Wpis z mikrobloga

Od dawna twierdzę, że większość aktywistów w naszym pięknym #wroclaw to częściej ma pomysły fatalne niż dobre. Natomiast tym razem admin z Przyjaznego Wrocławia dowalił taką petardę, że nie mogę przejść obok niej obojętnie i zostawić jej tylko dla siebie.

Takiego samozaorania i braku logiki jaki jest w kolejnych komentarzach autora do kolejnych sensownych odpowiedzi od różnych ludzi to chyba na niektórych tagach z polityki by się nie powstydzili.

W skrócie zdaniem autora z Przyjaznego Wrocławia - rozbudowa lotniska Wrocław Starachowice to blokowanie rozwoju miasta. Do tego po co 700 tysięcznym miastu port zdolny do obsługi 8 mln pasażerów rocznie.

Całość jest tutaj i serdecznie polecam. Jak ktoś wam powie, że aktywiści robią świetną robotę możecie to im zawsze podrzucić.

Link do FB:

Screen dołączam jakby ktoś FB nie miał.

#lotnictwo
Pobierz Darth_Gohan - Od dawna twierdzę, że większość aktywistów w naszym pięknym #wroclaw to...
źródło: FB
  • 28
@Darth_Gohan: ale odklejenie. Pasażerów mamy dużo więcej, niż milion. Lotnisko jest poza miastem i dzbany obudowują je wkoło, bo taniej xD

No i jak on jest nudny i smutny to niech nie mówi, że ktoś zmarnuje czas na dojazd 2-3 razy w roku, bo ja np. bym marnował 10+ razy ¯\(ツ)/¯

Jeszcze ten argument o lotnisku w mieście, kiedy we Frankfurcie mamy 14km na jedno z największych lotnisk w Europie, a
lotnisko dobrze sobie radzi i cały czas się rozwija. Autor tego gówna to jest debil. Ostatnio leciałem z Wrocławia do Eindhoven, w smalocie nie było wolnych miejsc. Terminal pasażerski jest mały, muszą go rozbudować, to samo dotyczy cargo, pasów startowych, dojazdu pociągiem