Wpis z mikrobloga

Testuję kilka przeglądarek na androidzie i moim zdaniem najlepiej wypada Brave. Nie ma problemów z odtwarzaniem w tle yt, blokowaniem reklam na yt czy w innych serwisach video, przełączaniem video na pełny ekran, jest szybka(szybsza od firefoxa i minimalnie wolniejsza od Chrome, Kiwi) i praktycznie każda strona jest z nią zgodna( na innych zostają jakieś ramki po bokach, wolna przestrzeń po reklamie, albo zostają niezablokowane komunikaty cookies).

Do ideału brakuje jedynie wykrywanie blokowania reklam na tvp vod. Jedyna strona na której jest ten problem. Na Kiwi, Firefoxie jest ok. Wiecie może czy można coś z tym zrobić? W Brave nie można instalować zewnętrznego blokera reklam. Wbudowany działa idealnie z tym jednym wyjątkiem.

Wiem, wiem. Można opłacić dostęp do tvp.vod. Nie mam TV więc abonament odpada.

#it #informatyka #komputery #przegladarki #interent #brave #www #android #telefony
#pytanie
  • 15
  • Odpowiedz
@nieznamniepamietam: Ja nie wiem czy na moje konto Google wypadła jakaś lżejsza wersja wykrywania tych reklam czy co, bo ja mając tylko uBlock Origin i Pi-Hole na Vivaldi nie mam problemów z YT. Może to dlatego że załączyłem więcej list filtrujących?

I jakby co to to co Pi-Hole robi dla YT to spokojnie może robić uBlock Origin. uBO też filtruje po listach hosts tyle że tylko w obrębie przeglądarki, a to
  • Odpowiedz
@nieznamniepamietam TVP VOD nie używam to nie wiem, w dodatku za granicą jestem to bez VPNa nie odpalę nawet.
Do YT mam youtube revanced, ale akurat wątpię żeby to zablokowało.
W grach blokuje, ale czy też we wszystkich to ciężko powiedzieć.
35mm nawet nie wiem co to jest xD
Na vizjer wszedłem teraz, odpaliłem randomowe filmy i nie miałem żadnych reklam itp.
  • Odpowiedz
@nieznamniepamietam: Pobawiłem się na Vivaldi na Androidzie, i tak: jak daję blokowanie reklam to mi wykrywa adblocka. Jak dodam polskie filtry to usuwa w ogóle przyciski do odtwarzania na TVP VOD więc blokuje zbyt dużo, ale jak wyłączę blokowanie to odpalają się filmy i nie ładują się reklamy.

Ale mam też AdAway na roocie, czyli blokowanie po listach hosts, i Pi-Hole, też blokowanie po hosts, więc albo iść w tym kierunku
  • Odpowiedz