Wpis z mikrobloga

@sk911: ja w pierwszym dropie zdobyłem m4a1 hyperbeast factory new w stattracku. Wtedy to miało jakąś ogromną wartość, chyba ponad 250zl. musiałem zweryfikować konto steam, doladowujac bodajże za 10zl, dzięki czemu środki wydałem na jedną czy dwie skrzynie.
Oczywiście odruchowo założyłem do ekwipunku i już chyba kategoria zmieniła się na Field tested, przez co wartość spadła do jakichś 70zl :D
  • Odpowiedz
@sk911 imo skrzynie w Csie lepiej dawały niż na jakiś głupich stronach, swego czasu jak grałem namiętnie w okresie 2018-2020, wydałem ok 400zl na skrzynie (otwierałem tylko te które dostałem za free, średnio 2/3 w tygodniu), dropnalem kose, która była warta 1100 (dziś ponad 3k (,) ), usp za 150, M4 za 100, ogólnie łącznie na duży plus, teraz jak wróciłem to dostałem już jakieś gowno w
  • Odpowiedz
@zakochany_kundel: zależy jak trafisz...
Ze skrzynek w csie trafiłem może jednego skina wartego więcej niż 20zl,a z tego co jest w odznakach to wydałem 380 dolarów na csa...

A ostatnio zagrałem na hellcase i ze skrzynki za 35 dolarów wydropilem awp boom za 180 dolarów i jeszcze kilka innych skrzynek i ze 180zl zrobiłem skiny warte 1700zł (na rynku steam) niech będzie te 1200 zł po realnej cenie to i
  • Odpowiedz