Wpis z mikrobloga

Miraski mirabelki, mam okazje kupić BMW E46 bodajże 318 za niewielkie pieniądze. Sprzedający twierdzi że do wymiany jest czujnik położenia wału oraz pompa oleju. Gdybym się zdecydował to o jakich kwotach naprawy mówimy, czy majsterkowicz amator dałby radę? Myślicie że warto? czy też skoro pompa padła to silnik zapewne się zatarł? #bmw #motoryzacja #mechanikasamochodowa
  • 39
  • Odpowiedz
@xbednar: nie kupisz "za nie wielkie" pieniądze tego auta w dobrym stanie, prawda jest taka że ciężko znaleźć niezajechany egzemplarz w rozsądnej cenię
  • Odpowiedz
@xbednar: to już ma 20 lat, a wiadomo, że serwis BMW nie jest tani. Jak już chcesz to kupić to wg powinieneś się umówić ze sprzedającym, żeby to naprawił we własnym zakresie i o tyle więcej mu zapłacisz. Bo może się okazać tak, że to wcale nie naprawi samochodu ze względu na błędną diagnozę. No i lakier trzeba by było zmierzyć. Druga warstwa to ok ale jak 1000 w kilku miejscach
  • Odpowiedz
@Human_Traffic to się nie jeździ tak żeby dachować,
Mowa tu o aucie za max 3, 4 tyś więc wszelkie sprawdzania itp niemają tu miejsca, czego wymagać od auta za taką kwotę?
Nieraz przyjeżdżają całe rodziny z bombelkami kupic auto za max 5tyś które zbierali pol zycia i #!$%@? ogladają je z każdej strony, żądają diagnostów i sprawdzenia w serwisie, oryginalnego lakieru na aucie 20 kilku letnim.
Śmiech na sali
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@czlowiek-z-bagna ostatnio moja żona omijała psa na zakręcie ... Rów, obrót, zaczepienie o drzewo które oczywiście musi stać metr od drogi i dachowanie.
Nie da się wszytskiego przewidzieć.

Ale fakt, od taniego auta nie ma co wymagać cudów, sam ostatnio polerowalem golfa 5+ mojej mamy i wyszło że każdy element był malowany i nikomu to nie przeszkadza bo auto było tanie i ma robić jako wół roboczy.
  • Odpowiedz
@xbednar

Miraski mirabelki, mam okazje kupić BMW E46 bodajże 318 za niewielkie pieniądze. Sprzedający twierdzi że do wymiany jest czujnik położenia wału oraz pompa oleju.


#machajacypapiez.jpg

A na poważnie - każdy kto lubi samochody był w tym miejscu. Każdy z nas popełnił ten błąd, często więcej niż raz. To się niestety nie skończy na tych elementach. Jeśli obecny użytkownik dopuścił do tego, żeby tyle rzeczy było uszkodzonych to znaczy że nie
  • Odpowiedz
@xbednar: jeżeli już masz coś za niewielkie pieniądze to lepiej żeby nic nie miał do wymiany, zacznie się rzeźbić w gównie i wyjdzie #!$%@? rzeczy do roboty- rzeczy podane przez sprzedającego mają za zadnie odwrócić uwagę od innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz