Wpis z mikrobloga

O właśnie sobie przypomniałem że wczoraj dzwoniła do mnie jakaś maniura z call center z jakąś tam propozycją dla mnie biznesową świetną, i tak jakoś ze 20 minut sobie z nią śmieszkowałem wkręcałem jej jakieś dziwne rzeczy i ogólnie fajna zabawna sympatyczna rozmowa bardzo, no i umówiliśmy się na kolejny etap negocjacji za 3 godziny, miała do mnie dzwonić znowu, i nie zadzowniła już więcej, no to przecież niepoważna osoba, jak ona tak podchodzi do obowiązków służbowych i olewa zainteresowanego klienta, no skandal jakiś po prostu, pewnie szybko ją z tej roboty wyrzucą jak ona tak postępuje bo to o całej firmie źle świadczy bardzo, no nie ukrywam też, że miała swoją szansę u mnie osobiście, bo fajnie się zaprezentowała intelektualnie, ale całkowicie ją zaprzepaściła, jakby dzisiaj zadzwoniła to jej powiem, że teraz to może do matki iść płakać a mnie to nic nie interesuje, dla mnie ona nie istnieje w ogóle, bo mnie oszukała, a ja tego bardzo nie lubię.
Nie potrafiła docenić tego co miała, to papa, adios amigos alivederci seniorita ja nie mam czasu na głupoty
z fartem
  • 8
@Redbulltabak: Jak zadzwoni to po prostu jej powiem co myślę o takich jak ona osobach, a to nie będzie dla niej przyjemna rozmowa na pewno, więc lepiej dla niej byłoby gdyby już nigdy nie zadzwoniła, skasowała mój numer w ogóle i zapomniala, że kiedykolwiek ze mną rozmawiała
z fartem
@vanitydomain: a co ja jakiś obłąkany z wariatkowa świr? Ja normalny uśmiechnięty radosny młody dynamiczny przystojny chłopak, może Ty tam jakiś jesteś taki, że świrujesz, ale ja jestem normalny i ja na pewno takiego czegoś nie robię, nie mierz wszystkich swoją miarą
z fartem