Wpis z mikrobloga

Czym mogę pozytywnie zaskoczyć chłopaka z którym się od jakiegoś czasu spotykam?
Jakie cechy powinna mieć w dzisiejszych czasach dziewczyna z którą chce się być?

Staram się wymyślać jakieś fajne plany nawet na luźne randki, seks też staram się żeby był fajny i nie robię tego na siłę, próbuje jakoś pokazywać się za każdym razem w różnych innych stylówkach fajnych i ogólnie staram się pokazywać swoje zaangażowanie w relacje.
Nie pisze z żadnymi chłopakami, nie mam portali randkowych i nie szukam kogoś innego ani jakiejś opcji B.
Jakoś tak mam paranoje, że nie jestem wystarczająco dobra i chciała bym się bardziej postarać.

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #tinder
  • 66
@Hopsa to badz soba, nic na sile, zorganizuj jakies wyjsc do teatru, na standup czy cos. Nie musisz gor przenosic, wystarczy ze sie angazujesz i w tym nie przesadzasz.
@Hopsa: Naucz się z nim szczerze rozmawiać. to jest podstawa związku. Musicie oboje umieć wyznaczać zdrowe granice, powiedzieć co jest nie tak, wyrazić, czego wam brakuje.
Jak będziecie ze sobą w pełni szczerzy, jeżeli on będzie potrafił powiedzieć, że coś jest nie tak, czegoś mu brakuje, to Tobie da to komfort psychiczny, bo jak sama mówisz, masz lekką paranoję. Usiądź z nim i szczerze porozmawiaj, możesz mu powiedzieć to co napisałaś.
@Hopsa: kimkolwiek jesteś twój chłopak (może nawet nieświadom) ma wielki skarb. Nie bede Ci doradzał bo dzieli nas kilka dekad. Ale z doświadczenia wiem że sponton, naturalność i zaangażowanie zawsze dobrze działają. Reszta się ułoży. Zobaczysz, będzie dobrze.