Wpis z mikrobloga

#citiesskylines

Mam kilka pytanek:
GTX1080
Ryzen 5 2600
32gb DDR4
Dysk m2
Czy będę mogła czerpać radość z rozgrywki?
Nie wymagam jakiś super wrażeń wizualnych z rozgrywki, tyle żeby nie waliło po oczach jakimiś kwadratami.

Kupiłam dziś klucz na G2A, kiedy mi go wyślą?
Czy pobieranie gry będę mogła zacząć dopiero w godzinę premiery czy wcześniej?

Pozdrawiam i życzę wszystkim, żeby druga część przyniosła tyle radości co pierwsza :)
  • 20
@Hopsa klucz powinnaś otrzymać już, chyba, ze gdzieś opisie było wspomniane inaczej. Pobierać można już dzisiaj, ale grać jutro od bodajże 18.

Co do wydajności ludzie trochę narzekali na tej wersji, którą otrzymali przed premierą zobaczymy jutro ile rzeczy poprawili ale wg. Mnie da radę porać
@Hopsa kto kupuje gry na g2a, imo ta strona to taki scam jeśli o to chodzi, są znacznie lepsze np instantgaming i tam masz klucz od razu po zakupie, a nie tam jakieś dziwne czekanie kilka dni czy wysyłanie kluczy na mail… poczekaj, dostaniesz klucz lub osobne konto na steam z tą grą.

Co do ustawień to Twoje wymagania, jeśli chodzi to co podali wydawcy gry może uciągnie jakieś minimalne bez cieni
@Hopsa zależy jakie masz oczekiwania, jak Ci zależy tylko na dobrej zabawie i pasji z projektowania miast to zostaw, ja gram na karcie sprzed 10 lat w cs1 na najgorszych i się dobrze bawie :v A jak Ci zależy na doznaniach graficznych związanych z możliwością tej gry to wymień cały komp na nowy, lepszy niż producenci zalecają
  • 0
@strzyzowiak:
Co do tego G2A kurczę szkoda, że nie zapytałam. Cóż, nie znam się na tym, mogłam najpierw zapytać. Ewentualnie spróbuję jakiś zwrot zrobić i kupić gdzie indziej żeby jednak pobrać przed premierka
@Hopsa ryzen 5800x3d a jak budżet nie pozwoli to 5800x, akurat nie jestem pewny czy twoja gra wykorzysta zwiększoną ilość pamięci podręcznej, z tym Prockiem spełnisz rekomendowane wymagania, nie jestem tylko pewny czy wszystkie stare płyty uruchomią po aktualizacji biosa procka, ale to kwestia sprawdzenia, musiałabyś podać płytę główną