Wpis z mikrobloga

@wuwuzela1: Obecnie najpopularniejszymi butami tego typu są Nike Air Force 1, Nike Air Jordan 1 i Nike Dunk. Adidas chciał nakręcić też hajp na gazelle, ale im to jakoś nie wyszło totalnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Czyli wygląda to tak
New Balance 574 i 327, + udawaczki NB 650 ( udają Air Jordany) NB 550 ( AF1)
Nike Af 1 i2, Air max 90/270, air Jordan, Dunk ( te Dunk i Jordan strasznie podobne do AF są widzę)
Reebook Club C 85, Reebook Classic + udawaczki
Puma ? SUEDE, SMASH v2, + udawaczki : Slipstream ( udają AF1), Ralph ( udają Air Jordany),
Adidas Gazelle? Superstar
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: Jeśli chodzi o gazelle to adidas chciał z nich zrobić coś w rodzaju drugiej mody takiego boom jak kilka lat temu na superstary, ale im to nie wyszło za bardzo. I przegrali z nike a new balance zazwyczaj kupują ludzie jako alternatywę do butów nike.
  • Odpowiedz
  • 0
@Papier_Toaletowy: flux i ultraboost to bardziej adidaski niz typowe sneakersy. To smao Nike yeezy dlategotakich nie wrzucałem w ogóle.

new balance zazwyczaj kupują ludzie jako alternatywę do butów nike.


@Cztero0404: udawaczki może i tak ale te modele 574 to jednak nosi chyba niec oinny target klientów.
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: A no chyba, że tak. Swego czasu masa tego szła przez moje ręce i dobrze zapadła w pamięć. Był jeszcze model Ozweego, ale nie wiem czy teraz też jest tak popularny.
No i nie zapomnijmy o Filach. Disruptory low albo Strady - masa kobitek je brała.
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: NB 574 to był model butów który był bardzo modny kilka lat temu kiedy New Balance zaczęło robić ekspansję swojej marki na Europę i konkurowały mocno z Reebokami Classic.
  • Odpowiedz
  • 0
@wuwuzela1: NB 574 to był model butów który był bardzo modny kilka lat temu kiedy New Balance zaczęło robić ekspansję swojej marki na Europę i konkurowały mocno z Reebokami Classic.


@Cztero0404: Dalej sa. Kupa ludzi w tym chodzi. Co ciekawe nawet w średnim wieku xD. 50-60+ xd
  • Odpowiedz