Wpis z mikrobloga

  • 0
@Elijahu: Wiesz ze tym można tłumaczyć wszystko? Bezos mówiący do pracownika Amazona który nie dostał wypłaty "Areczku pieniędzy nie mam, wyplaty nie będzie"
Analogiczna sytuacja.
Ty oddawaj 50% wypłaty w podatkach, oni pieniędzy mieć nie będą.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Nie no pieniądze zawsze się znajdą. Mnie np. nie stać na nową kartę graficzną, ale zawsze mogę iść po chwilówkę do jakiegoś bociana. Wszystko gra wtedy prawda? xD

To samo zrobił Twój kochany rząd. Zadłużył się, dodatkowo wydał pieniądze poza budżetem żeby nie było przypału i cieszy się jak to łatwo przekupił co 3. wyborcę.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: w sumie to rząd PiSu jakikolwiek problem próbował rozwiązać rzucając ludziom pieniądze. Zamiast rozwiązać coś systemowo to rzucał drobniaki i zrzucał odpowiedzialność za rozwiązanie na ludzi. Rzucili 500 zł na dziecko, bo to łatwiej i taniej niż wybudować publiczne żłobki. Dopłata do energii, bo to łatwiej niż zrobić restrukturyzację źródeł energii w Polsce. Nie tak powinna działać władza publiczna.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Mateusz Morawiecki o 500+:

A przypominam, że 500+ jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł, bo chcemy promować dzietność. Jesteśmy we własnym gronie i nie musimy mówić sobie tylko pięknych słów
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: wyobraź sobie zabrać 14tke emerytom co #!$%@? juz robią i nawet na nią nie zapracowali i dać nauczycielom których brakuje a 13tke pielęgniarkom ktorych tez brakuje dwie z wielu grup które są niezbędne w państwie ale były #!$%@? przez piss(w przeciwieństwie do starych bab). Już wole żeby może i roszczeniowa ale pracujacy dla ludzi grupa to dostała a nie przekupne dziady z demencją.
  • Odpowiedz