Wpis z mikrobloga

#retrogaming #ps2

Gość w opisie pisze głupoty, konkretnie to, że gra jest po polsku. Można się pomylić w opisie jak sprzedaje się wiele gier na raz. Ale...

Napisałem do niego. A on do mnie: "no gra nie jest po polsku, tak sobie napisałem w opisie, wprowadzam w błąd, ale przecież KAŻDY kto zbiera gry konsole retro o tym wie".

To teraz pytanie do każdego kto zbiera gry konsole retro, widzieliście, że NFSU2 na PS2 nie jest po polsku? To jakaś oczywista, podstawowa wiedza, że KAŻDY zbieracz to wie?

Czy opis wprowadza w błąd, czy nie? Nie każdy kto postanawia kupić grę, zbiera gry konsole retro. W opisie nie znałem informacji typu "Gra tylko dla prawdziwych kolekcjonerów gier konsol retro. Jak nie jesteś nim, to nie licytuj."
krykoz - #retrogaming #ps2

Gość w opisie pisze głupoty, konkretnie to, że gra jest p...

źródło: temp_file3921782607805308988

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@krykoz: ja bym jeszcze skrócił: "Tak wpisałem niezgodnie z prawdą żeby się drożej sprzedało ale tak działa MARKETING i każdy o tym wie. Zapraszam do kolejnych zakupów w moim Januszexie".
  • Odpowiedz
To teraz pytanie do każdego kto zbiera gry konsole retro, widzieliście, że NFSU2 na PS2 nie jest po polsku? To jakaś oczywista, podstawowa wiedza, że KAŻDY zbieracz to wie?


@krykoz: ja wiedziałem, ale nie jest to podstawowa weidza.

No i wiele gier na ps2 nie ma języka polskiego - nawet jeśli miały go na innych platformach
  • Odpowiedz