Wpis z mikrobloga

Myślałem do tej pory że julita nie dość ze jest nudna i bezpłociowa to jeszcze płaska, teraz już wiem że jest tylko nudna i bezpłciowa


@mirasKo-Kalwario: @danoneek Moim zdaniem na przykład Julita jest ładna, chociaż wygląda trochę jak najmłodszy milf w rodzinie momentami. Takie legginsy push-up to ogólnie jest teraz plaga dość duża, najgorsze jest to iż duża część myśli iż ten push-up wszyty w legginsy to jest ich
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Dlaczego uważasz, że Julita jest bezpłciowa? Żeby nie było ja absolutnie jej nie bronię, ale przede wszystkim tutaj trzeba pamiętać iż jej postać tudzież osoba kierowana jest nie do nas a do dzieciaków głównie dziewczyn. Dziewczyn będących grupą która chyba się najbardziej przywiązuje do twórcy danego kupuje te wszystkie ciuchy z poleceń, kosmetyki do makijażu, jakieś wafle itp.
  • Odpowiedz
jest nudna, ciągle tylko over reakcje i jaranie się wszystkim


@mirasKo-Kalwario: Moim zdaniem na przykład ona nie jest nuda, ale jej postać jest totalnie źle wykorzystywana podobnie jak większość w uniwersum. Zamiast robić content z zdarzenia prawdziwego to wolą robić trochę z dziewczyn tam na przykład takie ciocie w przedszkolu.
  • Odpowiedz
bo w pierwszych od cinkach nawet genzji się zniej smiało na tyle czesto ze nie nadarzali wycinać dziwnych zachować Julity i totalnego braku logiki i ogarniecia z jej strony.


@topikPajak: Moim zdaniem to nie jest absolutnie kwestia tego, że nie nadążali wycinać zaś kwestia tego, że to był celowy zabieg a te ''dziwne'' sytuacje które moim zdaniem na przykład były normalne raczej miały jakby zintegrować widownie z nią, czytaj :
  • Odpowiedz