Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Mając na uwadze całokształt, czyli: uczestników, dynamikę, konkurencje, nagrody i eliminacje, sympatie i antypatie, który sezon waszym zdaniem był gorszy?

Głosujemy na GORSZY

  • Sezon 4 21.0% (63)
  • Sezon 7 79.0% (237)

Oddanych głosów: 300

  • 7
@Rosalinea biorąc pod uwagę co się działo, konkurencje, Klauno wywalona przez partnera, losowanie koszy gdzie Ciposz wyleciał to wolałam oglądać 4 chociaż tamci uczestnicy wydawali mi się perfidni i wyrachowani, wzbudzali we mnie negatywne emocje, Łoniak, Klauno, Locha, Nono -.- w tej edycji Ci ludzie są dla mnie po prostu tępi i przygłupi, spuszczam na nich zasłonę obojętnosci
@Rosalinea: do tej pory myślałem że nie może być gorszego sezonu niż HP4 bo tam produkcja mocno mieszała i te wielokrotne powroty były przesadą (sama w sobie toksyczność nie była takim problemem bo były emocje, ale były też totalnie różne postawy uczestników). W przypadku HP7 zawiodło wszystko - nie ma komu kibicować, produkcja rozwinęła czerwony dywan do grupy wzajemnej adoracji pomagając w eliminacji najciekawszych uczestników, nie ma konkurencji w przypadku których
@Rosalinea s4 był paskudny, ale produkcja w pewnym momencie sie ogarnęła i rozbiła stara gwardie, wprowadzając sporo nowych osób. Był chyba nawet moment dwóch obozów (starych i nowych), a największe toksyki (Klauno, Natka, Model barman czy Loniak) kolejno odpadaly. Były jakieś osoby, które sie lubiło i kibicowało (Klapessa, Mil). Byly konkurencje, w których co chwile ktos odpadal, co przynajmniej generowało jakieś emocje: Teraz jest masakra, śpią, opalają sie, przeprowadzają egzekucje na nowych,