Wpis z mikrobloga

2 drzwiowa szafa na kurtki buty i inne ciuchy


@mati1990: To ma być taka szafa przedpokojowa na pojedyncze kurtki czy na inne ciuchy takie jak bielizna, spodnie i T-shirty też? Daj proszę wymiary pomieszczenia rzut to Ci coś narysuję
@Pantegram wszystko musi się zmieścić, szafę na sprzęt komputerowy dodaję bo już nie mogę do okna podejść żeby otworzyć, 1/4 pokoju jest drobnymi kompami zawalone a do takiej szafy od podłogi do sufitu sporo by się zmieściło i burdel miałbym tylko w tym :D
@Pantegram:i zapomniałem o sporej szafce z kompami wiszącymi w okolicach biurka nie dodawałem ale z czasem będą się pojawiać szafki nad biurkiem i tv... książki które zbieram dużo ale to cholernie dużo miejsca zajmują xD
też się zastanawiałem nad składanym blatem biurka i kanapa na kółkach ale nie wypali
Pobierz mati1990 - @Pantegram:i zapomniałem o sporej szafce z kompami wiszącymi w okolicach b...
źródło: Zrzut ekranu 2023-10-22 221345
@mati1990: powiem Ci tak - mieszkałem w dwóch takich mieszkaniach - nie były małe, ale bardzo "labiryntowe". Jak chcesz gdzieś szybko przejśc, to w pewnym momencie wypracowujesz sobie pewną postawę/posturę - ręce przy sobie, sylwetka przygarbiona i cyk - #!$%@? jak w pacmanie. Przynajmniej ja tak miałem xD Chociaż tutaj to raczej masz niskie meble, nie ściany :)