Wpis z mikrobloga

@CherryJerry: czemu miałbym se jaja robić? wiem że bardzo mało ludzi ma szafy rack w domach tym bardziej w bloku. ja do takich należę, jaja z tv 75"? weszło xD zalecają 1.6m od tv to będzie.
tylko że jedna weszła, druga będzie wisząca 12u nad biurkiem, głośniki tylne za kanapą też weszły do zestawu atmos
@mati1990: teraz blat ma 240cm x 120 cm. na dłuższym blacie zmieści się stanowisko serwisowe. z wielkości biurka nie zrezygnuje, chyba że widzisz jak to poprzestawiać żeby weszło w tych wymiarach
@mati1990: ta kanapa po środku to jakieś nieporozumienie, będziesz lawirował między meblami - prędzej czy później zacznie się #!$%@? na to ustawienie. W dodatku sprzątanie też będzie irytujące.

No ale rozumiem, rozkład pomieszczenia taki jest. Dobrze widzę że to pokój przechodni jest?
@CherryJerry: ale serio nie mam co z nią zrobić teraz mam pod oknem, tv na ścianie między drzwiami
w rogu pokoju urósł mi stosik sprzętu i do okna nie mam jak podejść. tv 55 cali i przez cały pokój gówno widać
@mati1990: Czyli podsumowując chcesz w tym pokoju mieć:
- miejsce do pracy (przy biurku)
- miejsce do ćwiczeń
- miejsce do wypoczynku (przed TV)
- przechowywać rzeczy

Dobrze rozumiem?
Z czegoś można ewentualnie zrezygnować? To jest bardzo dużo funkcji jak na 1 pokój.

Jeśli nie chcesz iść na funkcjonalność kompromisy to wtedy najlepiej by meble łączyły różne funkcje. Masz hajs na c stolarza w razie czego czy tylko gotowe meble wchodzą