Wpis z mikrobloga

#perfumy
Cześć Mirki. Chciałbym porady, ponieważ chciałbym w końcu zmiany zapachu. Żaden ze mnie perfumiarz, ale lubię zapachy, po takim czasie stosowania ciągle tego samego, chciałbym zmiany.
A że się nie znam, pytam fachowców. Do tej pory używałem perry ellis 360 Red, lubię ten zapach.
Chciałbym coś podobnego, w podobnym stylu. Zapach bardziej sportowy, nie korzenny, nie słodki.
Nie za miliony monet, najlepiej coś w podobnej półce cenowej.
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Odpowiedz
perry ellis 360 Red


@dan-tom69: ale ten zapach jest juz stricte "sportowy", ujalbym ze wrecz casualowy, taki na codzien. To czego poszukujesz? cos podobnego ale jednak innego czy co?
  • Odpowiedz
  • 0
@bruhh coś podobnego, coś w tym guście. Właśnie ten "sportowy" zapach bardzo mi odpowiada. Czyli coś jak ellis, ale po prostu innej marki lub o nieco innej nucie zapachowej ale w tym tonie. Mam nadzieję, że da się to zrozumieć co napisałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dan-tom69: to polecił bym w sumie afnan turathi blue, takie cos bardziej eleganckiego na codzien wedlug mnie, mnie porwał ten zapach. W podobnym kierunku jest tez versace dylan blue, pachniesz tym jakbys wyszedl swiezy spod prysznica :P
  • Odpowiedz
  • 0
@bruhh dzięki za podpowiedzi. Kompletnie się na zapachach nie znam, a szukam nowych inspiracji. Jeśli w perfumerii sprawdzę ze dwa zapachy, to mi się miesza i już nic nie rozróżniam ( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli wpadnie Ci jakiś fajny zapach do głowy, dopisz do listy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dan-tom69: afnana nie sprawdzisz bo to arab, ale polecam kupic w ciemno, napewno ci sie spodoba. Lattafa Fakhar Black to klon YSL Y edp, mozesz sprawdzic w perfumerii. 1:1 identyczny,
  • Odpowiedz